1. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Sevgİlİye

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında deniz_25710 tarafından paylaşıldı.

sevgiliye sevgılıye resim resimler < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>
    Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 800x600 dır.< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>
    Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 976x960 dır.< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>
    Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 700x804 dır.< Konu Resmi..>

Ahyou bunu beğendi.
  2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sevgİlİye
    emegıne saglık

3. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık canım:)

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

ellerine sağlık canım :)

5. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    eline sağlık teşekkürler..:)

6. Elif01

Elif01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Güzel paylasim icin tesekkürler canim emegine saglik...

7. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Sevgİlİye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgiliye..

sevgiliye..

Ne kötüdür insanın aklı ile yüreğinin arasında kalması... Ne kötüdür insanın an kadar yakın Bir asır kadar uzak olması... Ne kötüdür bilirmisin insanın bildiğini anlatamaması... Ben deyip susması sen deyip ağlamaklı olması...
  2. Nazlı Sevgiliye

Nazlı Sevgiliye

Biliyorum sen de seviyorsun beni. Gözlerinden okunuyor, uyku gibi, yağmur gibi, duman gibi aşk dökülüyor gözlerinden. Beni sevmediğini söylerken dudaklarının kıvrımında öyle bir işaret görüyorum ki sevdiğini söylüyor. Elini tutuyorum, elimi iterken elin, yanarak titriyor. Biliyorum sen de seviyorsun beni. Bazen hiç ses vermiyorum sana, beni çağırıyorsun, adımı sesleniyorsun, yüreğin beni...
  3. Sevgiliye Mektup

Sevgiliye Mektup

sevgiliye yıldönümü mektubu yıldönümü mektupları sevgiliye yazıları evlilik mektubu evlilik mektupları Sonsuz Sevgiyle.. Seni ezberlemeye çalışıyorum.. Kendini bana bırak, senden alabileceğim hiç bir şey yok, hele senin haberin olmadan asla.. Gözlerine dokunmak için ne kadar uzun zamandır bekliyorum, biliyor musun? Ya saçlarını koklamak için. Yasemin gibi kokuyorlar... Belki de daha güzel....
  4. Sevgiliye Elma

Sevgiliye Elma

Derviş, bir kucak elma ile bayırlar aşan bir genç kıza rasgelmiş bozkır sıcağında. Yorgunluktan al almış kızın yanakları. "Nereye gidersin? Ne doldurdun kucağına?" diye sormuş derviş. Uzak bir tarlayı işaret etmiş kız. "Sevdiğim çalışıyor orada. Ona elma götürüyorum." Kaç tane diye soruvermiş derviş. Kız şaşkın; "İnsan sevdiğine götürdüğü şeyi sayar mı...
  5. Sevgiliye Sözler

Sevgiliye Sözler

Sevgiliye Sözler Sevgilim için çok hoş romantik sözler istiyorum ona haksızlık yaptım hak ettiği değeri veremedim.

Sayfayı Paylaş