Sevmek sana göre değilse çekil kenara yol ver

M

Misafir

Forum Okuru
Sevmek sana göre değilse çekil kenara yol ver
Sevmek sana göre değilse çekil kenara yol ver sevenlere sevilenlere

Fırtınalı aşklara yelken açıyorsan ve dibe batıyorsan uğraşma yukarı çıkmaya, aşk yolunda atığın her adımda çukura düşüyorsan uğraşma bir daha yukarı çıkmak için.
Her sevdaların yarım yamalak bitiyorsa geride sadece gözyaşlarınla kalıyorsan yetik bir sevda yarım kaldıysa isyanların hüzünlerin gözyaşların hep içinden kalıyorsa atma bir adım daha. Bu rotasını kaybetmiş aşklara.
İzin verme boynunun bükük bırakılmasına öksüz yetim kalmaya izin verme. Her zaman gülümse bu acılara. İçinde yaşadığın bu şehri sev. İnsanları da sev ama sevildiğin kadar sev ne ötesine git nede beresine. (gerisine)

Güvenme öle herkese çizgisi yamuk yumuk olan insanlara atığın her adımda arkana bakmayı unutma geldiğin yoları bil. Bil ki ona göre devam et.

Unutma sakın sana çok değer vereni acılarına gözyaşlarına değer verene yolarını bekleyeni yani seni gerçekten düşünene ver gitsin kalbini sen sevsen de sevmesen de ver.

Acılarını mutlaka paylaş bir dostunla oda yoksa aynalarla konuş ama asla yüreğine göme içinde tutma. O zehirli düşünceleri üzüntüleri gönder onları sigaranın dumanı gibi bulutlara. İsyan etme yaşadığın bu koca şehre.

Kalbindeki aşk bayrağını mutlaka ortada tut ne en yüksekte olsun nede en aşağıda mutlaka bir aşk ortadan geçip seni kaldırır.
Bunları da yapamıyorsan dediğim gibi çekil kenara yol ver sevenlere yoksa seni ezip geçerler
 

Benzer İçerikler

AuSSie-AnGeL
Cevaplar
4
Görüntüleme
722
su aydın
su aydın
*MeleK*
Cevaplar
0
Görüntüleme
6K
*MeleK*
*MeleK*
@şK_MeLeĞ!.
Cevaplar
8
Görüntüleme
19K
LAMİYA
LAMİYA
Üst