Sevmeye çaLıştıgınız ama sevemediğiniz şeyler ?

UzakMavi

Yeni Üye
Üye
Sevmeye çaLıştıgınız ama sevemediğiniz şeyler ?
Sevmeye çaLıştıgınız ama sevemediğiniz şeyler ? nelerdir ..

Cevap: Sevmeye çaLıştıgınız ama sevemediğiniz şeyler ?

Evet süperdi ya, almanya maci zorlu olacak ama arda, tuncay, halit, emre ve belkide servet olmayacak. ama alah bilir ya. alman gazeteleri türk takimini cok kolay yenecegiz diyor. allah yüzlerine bakarda onlarinda lafini agizlarina tikariz :D

Evet süperdi ya, almanya maci zorlu olacak ama arda, tuncay, halit, emre ve belkide servet olmayacak. ama alah bilir ya. alman gazeteleri türk takimini cok kolay yenecegiz diyor. allah yüzlerine bakarda onlarinda lafini agizlarina tikariz :D

:D:D:D konuyla ne alaka merycik :D:D mery sanırsam konu çok kısa ve reklam arasında kalmış diye görmedi imzaya yorum yaptı :D:Dsen çok yaşa emi mery güldürdün beni :D:D

gelelim benim konuya yorumuma :)

ben sevmediğim kişiyi yada herneyse artık sevmeye çalışmam sevmediysem sevmem geriside öyle gider:D

bende birini yada birşeyi sevmediysem ağzıyla kuş tutsada sevemem sevmeyede calışmam...

bende birini sevemediysem öyle gider ve sonunda da iyişki sevmemişim dediğim bişi çıkar karşıma

Rüyam'ın yazdığı ßenim en önemLi özeLLiğim.Hatta aßLam çok kızar.ßu huyundan vazgeç diye.Ama yaa ben birini sevmezsem baştan.Sonunda kesin onun bi yamuğu çıkıyo:D napim ben.Neyse ßir diğer nefret ettiğim konu şu:

ßiriLeriyLe sahteden güLmekten ve o kişiLerin ßenim hayatıma ßurunLarını sokmaLarından nefret ederim.Hayat işte bazen sevmediğin biriyLe yüzgöz oLmak zorunda kaLıyorsun.İşte ßundan NEFRET EDİYORUM!!!! ßağırmak istiyorum ama oLmuyor.Hatta öLdürmek istiyorum o an karşımdakini.ßöyLe ßirşey işte.

Bende sevemediğim şeylerde asla kendimi seveyimdiye zorlamam.Özellikle kişilerde aslaaaaaaa

Geri