sevmiyorum yaa zorlamı

F

fuhrer_albay

Forum Okuru
sevmiyorum yaa zorlamı
turklerın yaptıgı dızılerı kalıtelı bulmuyorum sacma konular benzer dogudakı asıret ailesinin ogulu yada kızı yada kemerınde silahı baba yıgıt bır adam yada zengın sırketler ve entrıkalar hepsı sacma görsellık yok ınsan tv yı yorulup stres atmak ıcın ızlemelı mesela avrupa yakası öleydi ama onlarda sacmaladı tum senaryo burhanın uzerıne kuruldu sankı turkle rduzgun kalıtelı dızı yapamıyor yabancı dızılere bakarsak cnbs de cok guzel yabancı dızıler var smawill,,, hero,,,ve buna benzer cok guzel dızıler var turk dızılerını sevmıyorum bu sadevce benım dusuncem kendı adıma konusuyorum ama sızlerınde yorumlarını beklıyorum ..............:eek:

P

Peri_TK

Forum Okuru
Ce: sevmiyorum yaa zorlamı
yok kardes güzel dizilerde var..
insan takip edince kacirasi gelmiyo ...

ama bazilari tabiki

coguda sacma dedigin gibi..

Ce: sevmiyorum yaa zorlamı Eveeet çoğu saçma ama ağzım açık olarak izledğim diziler var benim yabancılarınkisi onlarda kalsın herkesin dini farklı bana kaalırsa onlar hayli terbiyesiz filmler yapıyolar ama senin keyfin bilir

U

UsDıŞı

Forum Okuru
Ce: sevmiyorum yaa zorlamı
:(Senin Türk yapımları hakkındaki bu yorumların, bir sinemacı olarak üzdü beni doğrusu.:(Tabi ki kaliteli kalitesiz bir çok yayın var.Fakat yabancı yapımlarda da aynı şeyden bahsetmek mümkündür.Üstelik bütün sanat dallarına söz konusu olan tema, kendi toplumunda şekillenir.'Hep aynı konular' diye şikayet etme; bu toplum ne zaman değişecek diye şikayet et.

Bu Yemeği Seviyorum Sevmiyorum hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Eşim beni sevmiyor Eşim beni sevmiyor
Arkadaşlar yardım edin akıl verin nolur dertleşmeye çok ihtiyacım var ben yeniyim aranızda derdimi kimseye anlatamıyorum siz bari dinleyin..Ben 25 yaşındayım eşim 36 severek evlendik önceleri çok yiyi davranıyordu sanki ben olmasam yaşayamaz öyle...
Dert Köşesi 11
Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkısının sözleri Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkısının sözleri
Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkı sözü Multitap Aslında Kimse Sevmiyor sözleri Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkısının sözleri Merhaba Sevgili Melek'leri, gelen yoğun istekler üzerine sizlere bu sayfamızda Multitap Aslında Kimse...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkısı sözü Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkısı sözü
Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkısı sözü var mı ya da aranızda Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkısının sözlerini bilen var mı?
Soru-Cevap 1
Çocuğunuz sebze sevmiyor mu? Çocuğunuz sebze sevmiyor mu?
ocuğunuz sebze yemeyi sevmiyor hatta nefret mi ediyor? İşte size onun bitkisel gıdaları da almasını sağlamanız için bazı öneriler.Bu teknikleri kullanırken dahi siz her gün ona sebze yemeği yedirmeye çalışmaktan vazgeçmeyin. Bir gün mutlaka...
Gebelik 0
Bu Yemeği Seviyorum Sevmiyorum Bu Yemeği Seviyorum Sevmiyorum
Bir yemek adı yazıyoruz Alttakide seviyorum yada sevmiyorum diye cevap veriyor Kuru fasülye sevmiyorum alttaki Mantı
Melek Oyunları 0