1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Sezer İnanoğlu'na 6,5 milyonluk boşanma davası

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  sezercik, sezer inanoğlu, mehtap meral inanoğlu, boşandılar, boşanma davası, nafaka, haberleri burada arkadaşlar

  < Konu Resmi..>



  Yeşil Çam'ın "Sezercik"i Sezer İnanoğlu'na eşi Mehtap Meral İnanoğlu'ndan 6,5 milyonluk boşanma davası açılmış Melek'lerim.

  TÜRK sinemasının unutulmaz çocuk karakteri Sezercik’i canlandıran Sezer İnanoğlu’nun 4.5 yıl önce uyuşturucu ve silah kaçakçılığı suçundan cezaevinde yatarken evlendiği Mehtap Meral İnanoğlu boşanma davası açtı.

  İnanoğlu, bu ay uyuşturucu kullanmak ve temin etmek suçlamasıyla gözaltına alınıp serbest bırakılan Sezer İnanoğlu’ndan 2.5 milyon TL maddi, 4 milyon TL manevi toplam 6.5 milyon TL tazminat talep etti. Mehtap Meral İnanoğlu ayrıca boşanma davası sonuçlanana kadar kendisi için aylık 35 bin TL, görme engelli 2 yaşındaki kızı için 50 bin TL tedbir nafakası ile eşinin tüm mal varlığına ihtiyati tedbir konulmasını istedi.

  Uyuşturucu kullanıyor, ihanet ediyor

  Avukatı aracılığıyla Şişli 1. Aile Mahkemesi’ne başvuran Mehtap Meral İnanoğlu, eşinin daha önceden uyuşturucu kullandığını ancak evlenirken kendisine kullanmayacağı sözünü verdiğini belirterek, şöyle dedi:

  “Eşimi bu hastalıktan kurtarmak için elimden gelen mücadeleyi verdim. Evlendikten sonra yaklaşık 1.5 yıl kullanmadı. Ancak kızımız 20 aylıkken uyuşturucu kullanmaya yeniden başladı. Hakkında uyuşturucu ve silah taşımak, bunların ticaretini yapmak suçlarının da bulunduğu pek çok dava var. Bu yaşadıklarım psikolojimi bozuyor. Artık sakin ve huzurlu bir yaşam sürmek istiyorum. Eşim beni hor görüyor ve başkalarının yanında küçük düşürüyor. Başka kadınlarla ilişkisi olduğunu ortak arkadaşlarımızdan öğrendim. Hatta bir kez beraber izlemeye gittiğimiz bir dansözle ilişkisi olduğunu duydum. Yaşadıklarıma kızım için sabrettim. Şu an 2 yaşında olan ve gözleri doğuştan görmeyen kızım Arzum Ayşe’nin velayetinin bana verilmesini istiyorum.” Mehtap Meral İnanoğlu, içinde Sezer İnanoğlu’nun da bulunduğu otomobiliyle Ankara’da bir yayaya çarparak ölümüne neden olmuş ve bu nedenle bir süre cezaevine girmişti.

  İlk eşi intihar etmişti

  Sezer İnanoğlu’nun ilk eşi sunucu Nil Pınar İnanoğlu, Beykoz’daki yalılarında 23 Mart 1997’de başına tabancayla ateş ederek intihar etmişti. Sezer İnanoğlu’nun eşinin ölümünün ardından bunalıma girdiği ve uyuşturucu kullanmaya başladığı iddia edilmişti.


   
Sezer İnanoğlu'na 6,5 milyonluk boşanma davası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yine Boşanma Davası

  Yine Boşanma Davası

  DÜN MAHKEMEYE VERDİM SÜREYYA YALÇIN'LA BOŞANMA DAVASI AÇTIKLARINI SÖYLEYEN BEKENSİR 'KARŞILIKLI HİÇBİR TALEBİMİZ OLMAYACAK' DEDİ.. Dünyanın sayılı zenginleri arasında yer alan NATO müteahhidi Faruk Yalçın'ın kızı Süreyya Yalçın, eşi Önder Bekensir'den boşanıyor. 7 Ağustos'ta evlenen çiftin ilişkisinde son dönemde kara bulutlar dolaşmaya başlamıştı. Yalçın, eşi Bekensir'in cep telefonunda...
 2. Boşanma Davası Nasıl Açılır?

  Boşanma Davası Nasıl Açılır?

  boşanma davası, nedir, nasıl açılır, bilinmesi gerekenler, ayrıntıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Hiç kimse boşanmak için evlenmez.Gelin görün ki pek çok değişik sebepten boşanmak zorunda kalınabilir.Bu durumda olan ya da bilgi edinmek isteyen melekler için soru ve cevaplarla Avukat Halit Taygün'den boşanma davası hakkında ayrıntılı bilgi edinelim. Eşlerden...
 3. Anlaşmalı boşanma davası dilekçesi

  Anlaşmalı boşanma davası dilekçesi

  anlaşmalı boşanma davası ne kadar sürer dilekçe örneği ve bu davanın nasıl açıldığı ile ilgili genel bilgiler içeren bir konunuz var mı teşekkür ediyorum ?
 4. Terke dayalı boşanma davası

  Terke dayalı boşanma davası

  TMK md. 164 “Eşlerden biri, evlilik birliğinden doğan yükümlülüklerini yerine getirmemek maksadıyla diğerini terk ettiği veya haklı bir sebep olmadan ortak konuta dönmediği takdirde ayrılık, en az altı ay sürmüş ve bu durum devam etmekte ve istem üzerine hâkim veya noter tarafından yapılan ihtar sonuçsuz kalmış ise; terk edilen eş, boşanma davası açabilir. Diğerini ortak konutu terk etmeye...
 5. Çekişmeli boşanma davası nedir?

  Çekişmeli boşanma davası nedir?

  çekişmeli boşanma,çekişmeli boşanma davası nedir,çekişmeli boşanma anlaşmalı boşanma arasındaki farklar,çekişmeli boşanma davası,çekişmeli boşanma hakkında tüm bilgiler, Çekişmeli boşanma davası , TMK Md. 166/3 de düzenlenmiş anlaşmalı boşanma davası dışında kalan her türlü boşanma nedenine dayalı olarak açılmış ve eşler arasında boşanma ve boşanmanın ferileri konusunda bir anlaşmanın...

Sayfayı Paylaş