1. ÇİÇEĞİM

  ÇİÇEĞİM Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  23 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  302
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Sezer'e paparazi ayıbı

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ÇİÇEĞİM tarafından paylaşıldı.

  ayıp paparazi oyunları ayıp oyunlar Türkiye sonunda bunu da gördü. 10. Cumhurbaşkanı Sezer paparazzilerin malzemesi oldu.

  10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, önceki gece görevini 11. Cumhurbaşkanı Gül'e devredip Gölbaşı'ndaki evine gitti. Gazeteciler ise evin önünde 24 saat nöbet tuttu. Show TV'nin hırslı bir kameramanı, "paparazzi"lere özendi. Kameraman gazeteciliğin bütün değerlerini yok sayarak gizlice Sezer'in evini çekti ve Sezer'i fanilalı dolaşırken görüntüledi.

  Görev süresince en sağından en soluna pek çok eleştireye maruz kalan, ülkenin ekonomik krize girmesine gerekçe olmakla suçlanan ancak "suskun devlet adamı" görüntüsünü hiç bozmayan Sezer'in "vatandaş" olarak tepki gösterip göstermeyeceği merak ediliyor. (GAZETEPORT)
   
 2. fuşya

  fuşya Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  23 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  111
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Sezer'e paparazi ayıbı
  Vay be.. Evinde fanilalı dolaşıyor bu sıcakta ha! Allah Allah çok ilginç..Halbuki bu sıcakta kürklü mont giyiyordur evinin içinde kameraman ve türevleri.
   
 3. amargi

  amargi Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  24 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  39
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Sezer'e paparazi ayıbı
  al bendende okadar.. Show haber aslında böle hatalar yapmazdı... garip geldi .. sıcak geçmiş heral başlarına.. birdaha olacağını sanmam...
   
Sezer'e paparazi ayıbı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ayıp

  Ayıp

  Rüyada ayip olan bir seyin yapilmasi, kötü ahlaka ve yaramaz sifatlara isaret eder.
 2. Ayıp Ayıp :D

  Ayıp Ayıp :D

  ayıp resimler ayıp kadınlar resimle resımler :zuha::zuha:
 3. Zeki Sezer'e Tunceli'de protesto

  Zeki Sezer'e Tunceli'de protesto

  Tunceli'de bir grup, seçim çalışmaları kapsamında kente gelen DSP Genel Başkanı Zeki Sezer'i protesto etti. Erzincan'ın Kemah ilçesinden kara yoluyla Tunceli'ye gelen Sezer'in bulunduğu otobüs, mitingin yapılacağı Kışla Caddesi'ne giderken Cumhuriyet Caddesi'nde Temel Haklar ve Özgürlükler Derneği üyesi bir grup tarafından durduruldu. Bülent Ecevit döneminde cezaevlerine yapılan 'Hayata...
 4. Batman'da Sezer'e büyük ayıp!

  Batman'da Sezer'e büyük ayıp!

  Batman Belediye Meclisi, öyle bir rezilliği imza attı ki inanılması güç! Sezer'in ismi gitti yerine bir PKK'lının ismi geldi. Batman'da Belediye Meclisi, 10’uncu Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’in adının, verildiği bulvardan kaldırılarak, yerine ‘Zilan Bulvarı’ adının verilmesini kararlaştırdı. Batman Belediyesi Meclis’i Türkiye’de çok tartışılacak bir karara imza atarak, 2000 yılında...
 5. Cemoşun Ayıbı :)

  Cemoşun Ayıbı :)

  Flaş Flaş Flaşşşş!!!!!!!! Nezih bir mekan olan Melekler Mekanında ayıp yapıldııııııı!!!!!!! Evet kim diye merak edenler varsa birazdan acıklıyorum..... Böyle bir ayıp görülmemiştir şimdiye kadar bu mekanda!!!!

Sayfayı Paylaş