Sezon başında satılan indirimde ki yazlık hırkalar

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Sezon başında satılan indirimde ki yazlık hırkalar
yazlık hırkalar
Hırkalar kış aylarının vazgeçilmezi bence.Ben bu kış toplan 4 tane hırka aldım:DTabi uzun hırka.Ama kısa hırkalarımda var onlardanda aldım şimdi sayısınız yazmayayım yuh dersiniz:D:DBu kadar çok hırkaya ne gerek var aslında diyorum ama indirim olunca da dayanamıyorum alıyorum.Kış'ın son aylarında yani mart ayının başında bir mağazada yazlık hırkaları gördüm.İndirimdeydiler.Daha sezon başı olduğu için değerlerinin biraz altında bir fiyatla satıyorlardı.
Dayanamadım girdim mağazaya ve 3 tane alıverdim:DDeğişik renkler de ve değiş modeller de bir çok yazlık hırka vardı.Kimisi de tunik olarak adlandırıyor.
Benim aldıklarımın bir kaç benzerini sizlerle paylaşayım dedim.Belki alanınız vardır:):)Ya da beğenen olursa almak isteyen olur.Buyrunuz...

moda-yelekler1-8423.jpg

moda-yelekler2-8038.jpg

Bu iki yazlık hırkadan geçen sene 1tane siyah almıştım.Halen severek kullanıyorum.Hemen hemen her jeanın üzerine iyi oluyor.Çok dar jeanlar giyindiğim zaman imdadıma yetişiyor:D

moda-yelekler3-3188.jpg

Bu modele bayıldım.Çok şık ve göz alıcı geldi bana.Bu modelden hiç denk gelmedim.Ama buna benzer bir tane pembe yazlık hırkam var.Onu da indirimden almıştım:D

moda-yelekler4-9002.jpg

Diğer modelleri bilmem ama bu senenin mode yazlık hırkası bu.Demedi demeyin....Kısa kollu sevenler bence çok güzel bir tercih olur sizler için:)

moda-yelekler5-7852.jpg

Ne yalan söyleyeyim model güzel ama desenleri zebrayı anımsatmış:DPek beğenmedim:D:D:D

moda-yelekler8-3033.jpg

Ve son olarak da kısa ve şık bir yazlık hırka.Beğendikleriniz varsa bence durmayın hemen koşun alışverişe:D:D:D

Geri