1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sibel Alaş - Bana Dokunma

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bana Dokunma Değişir iklimin Nsaıl kırgınım bilemezsin
    O kadar Öfkeli
    İnadına çaresizlikten çirkinim
    Sevemezsin
    Bana dokunma

Bana dokunma
    Üşür ellerin
    Nasıl ağladım bilemezsin
    Güneş battı ve doğmadı bir daha
    Soğdu kalbim çözemezsin
    Bana dokunma

Hayallerini benle paylaşma
    Düşürüp kırarım hep öyle oldu
    Kimsenin yok bir suçu
    Benim beceriksizliğim

Yanlış evler
    Yanlış odalarda
    Geçti ömür döne dolana
    Tam unutmuşken deli sevdayı
    Beni ağlatma
    Hatırlatma

Sibel Alaş - Bana Dokunma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Alaş - Hastalıklı Aşk

Sibel Alaş - Hastalıklı Aşk

Geceleri sende aklım uyumazken Usul usul en derinden duyulur sesin Baştan çıkar uykuları Uyuyamam Kulağıma yasak sözleri fısıldar Nefesime nefes karıştırır Hayalin midir Sen misin yakan Anlayamam Hadi beni öldür Beni ağlat güldür Ağlat beni Bana hayat ver Hadi beni sev Nefret et benden Hepsine rağmen Sana gelince Duman duman aklım Zaman azaldı ağır bu kan kaybım İlacı yok hastalıklı sevdanın...
  2. Sibel Alaş - Fem

Sibel Alaş - Fem

Benim olmadın gözüm görmüyor Ölesim var ya yürek yetmiyor Şeytanı duydum çek git diyor Beni gönderme Benim olmadın yanıyor canım Sorasım var ya dünüm yarınım Kafam almıyor bana mı kıydın Dilim öğretme Küçücük yüreğimle ben sana Adam boyu sevdalar büyüttüm Ama inandıramadım Büyü bozuldu dünya yalan İçimde bir şeytan durmadan Yağmurlar düşüyor üzerime Yar benden geçiyor bile bile Emir kimden...
  3. Sibel Alaş - Doğruyum Çalışkanım

Sibel Alaş - Doğruyum Çalışkanım

Aklımı tamamen yitirmeden Hala başta biraz akıl varken Kimseyi ne seni ne beni Üzüp incitmeden Ben gitsem diyorum Bozulmadan beynimin kimyası Yok ki aşkın sağlaması Deneye yanıla yana yakıla Ya yanlışsa Aslında bilmek istiyordum Belki de sadece bencilce doyur beni diye açlıktan Belki de sedece yorgunum artık farkındalıktan Belki de uzun zaman oldu diye elin değmez Yine de bir dene belki hiç...
  4. Sibel Alaş - Bu Defa

Sibel Alaş - Bu Defa

Bu defa adımların kararsız Bu defa yararsız öfken Zararsız gözlerin derin derin baksan Göremem ben gittim çoktan Bu defa duyulmuyor uzak sesin Yüzün yok bu sen misin Bu defa beni kırıp dökemezsin Anlasan acımaz ben gittim çoktan Sevsen de bir sevmesen de artık Seninle ya da sensiz hep yalnızlık İstemem oyunlarından yoruldum Dinlemem artık üzgün kal desen de Mümkün mü sence Bunca olandan...
  5. Sibel Alaş - Ağlama

Sibel Alaş - Ağlama

Ne çok yalan duyduk Yalan olduk istemeden Mutlu resimler boyadık hep ağlarken Dünlerden bugünlere Sustuysa masum bebek Sorulur hesabı ah sorulur elbet Ağlama dayan canım Damla damla yok ağlama Tutma kendini bir tutma sen Başkalarıyla Masallara yakışmadı Bak sonum yar Yüreğim yumruk kadar Yenildim yar

Sayfayı Paylaş