1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sibel Alaş - Bu Defa

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bu defa adımların kararsız Bu defa yararsız öfken
    Zararsız gözlerin derin derin baksan
    Göremem ben gittim çoktan

Bu defa duyulmuyor uzak sesin
    Yüzün yok bu sen misin
    Bu defa beni kırıp dökemezsin
    Anlasan acımaz ben gittim çoktan

Sevsen de bir sevmesen de artık
    Seninle ya da sensiz hep yalnızlık
    İstemem oyunlarından yoruldum
    Dinlemem artık üzgün kal desen de
    Mümkün mü sence
    Bunca olandan sonra aynı yerde

Gözlerin ağlamaklı
    Anladın sonunda
    Sözlerin kızgın
    Yalvarıyorsun aslında
    Ellerin titriyor bu defa
    Neden

Sibel Alaş - Bu Defa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Alaş - Meşgulüm

Sibel Alaş - Meşgulüm

Biliyorum aklında ben varım Duyuyorum adımı her gece Seviyorum ben de senin kadar İstiyorum istiyorum ama Meşgulüm gelemem Boşuna bekleme Bekleme boşuna Meşgulüm ve gelemem Herkes bazen Birazcık bencil Birazcık herkes Birazcık bende
  2. Sibel Alaş - El Miyim

Sibel Alaş - El Miyim

Kızgınım çok kırgınım Bir yol bir adım gönlümü gel al Üzgünüm cok dargınım Bir ses bir haber kalbimi gel al El miyim ben sana Bunca zamandan sonra Ne selam ne merhaba Gönlüm küskün gel al Yar ben sana anlatamam beni Yar bir türlü aldatamam seni Gitti gider durmaz elinde Bir selam gönlümü al
  3. Sibel Alaş - Doyamadım

Sibel Alaş - Doyamadım

Kendimi koydum adının üstüne Kafiye oldum bir ömür yazdım Tek seni sevdim kendimden öte Günahım oldun boynuma sardım Beni buralarda Birbaşıma koyup gitme yar Doyamadım gitme Sana doyamadım Yerine ben kimseleri Saramadım
  4. Sibel Alaş - Doğruyum Çalışkanım

Sibel Alaş - Doğruyum Çalışkanım

Aklımı tamamen yitirmeden Hala başta biraz akıl varken Kimseyi ne seni ne beni Üzüp incitmeden Ben gitsem diyorum Bozulmadan beynimin kimyası Yok ki aşkın sağlaması Deneye yanıla yana yakıla Ya yanlışsa Aslında bilmek istiyordum Belki de sadece bencilce doyur beni diye açlıktan Belki de sedece yorgunum artık farkındalıktan Belki de uzun zaman oldu diye elin değmez Yine de bir dene belki hiç...
  5. Sibel Alaş - Çiçek

Sibel Alaş - Çiçek

Sevgim mi çok büyük büyülendim mi de ben sana Kızamıyorum bir türlü Kanadım mı çok büyük Yoksa kırıldım mı ben sana Dönemiyorum Arkası gelmedi bu aşkın Belki de biz tutamadık ucundan Herşeyi vardı vardı da biz aldık Yerine koyamadık en azından Geri dön dersen Dönerim çok istersen Bir çiçek göndersen Ölmezsin ya Beni öp dersen Öperim çok istersen Bir çiçek göndersen Solmam ki yar

Sayfayı Paylaş