1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sibel Alaş - Ninni

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bırakıp gitmek varmıydı onca yol onca yıldan sonra
    gözümün içine baka baka
    ihanet varmıydı
    güzel yüzüne iki çift sözüne
    kurban olup her seferinde
    affetmek kolay mıydı

bensiz mutlu musun
    umduğunu buldun mu
    doğru söyle
    rüyana girmediğim bir tek uykun oldu mu
    bensiz mutlu musun
    adı mı anmadın mı
    doğru söyle
    başka eller değince bedene yanmadınmı

uyusun büyüsün yüreğim
    boyundan büyük sevdi seni
    ağıtlar yakarım
    ağıtlar bana ninni

Sibel Alaş - Ninni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Alaş - Meşgulüm

Sibel Alaş - Meşgulüm

Biliyorum aklında ben varım Duyuyorum adımı her gece Seviyorum ben de senin kadar İstiyorum istiyorum ama Meşgulüm gelemem Boşuna bekleme Bekleme boşuna Meşgulüm ve gelemem Herkes bazen Birazcık bencil Birazcık herkes Birazcık bende
  2. Sibel Alaş - El Miyim

Sibel Alaş - El Miyim

Kızgınım çok kırgınım Bir yol bir adım gönlümü gel al Üzgünüm cok dargınım Bir ses bir haber kalbimi gel al El miyim ben sana Bunca zamandan sonra Ne selam ne merhaba Gönlüm küskün gel al Yar ben sana anlatamam beni Yar bir türlü aldatamam seni Gitti gider durmaz elinde Bir selam gönlümü al
  3. Sibel Alaş - Doyamadım

Sibel Alaş - Doyamadım

Kendimi koydum adının üstüne Kafiye oldum bir ömür yazdım Tek seni sevdim kendimden öte Günahım oldun boynuma sardım Beni buralarda Birbaşıma koyup gitme yar Doyamadım gitme Sana doyamadım Yerine ben kimseleri Saramadım
  4. Sibel Alaş - Doğruyum Çalışkanım

Sibel Alaş - Doğruyum Çalışkanım

Aklımı tamamen yitirmeden Hala başta biraz akıl varken Kimseyi ne seni ne beni Üzüp incitmeden Ben gitsem diyorum Bozulmadan beynimin kimyası Yok ki aşkın sağlaması Deneye yanıla yana yakıla Ya yanlışsa Aslında bilmek istiyordum Belki de sadece bencilce doyur beni diye açlıktan Belki de sedece yorgunum artık farkındalıktan Belki de uzun zaman oldu diye elin değmez Yine de bir dene belki hiç...
  5. Sibel Alaş - Çiçek

Sibel Alaş - Çiçek

Sevgim mi çok büyük büyülendim mi de ben sana Kızamıyorum bir türlü Kanadım mı çok büyük Yoksa kırıldım mı ben sana Dönemiyorum Arkası gelmedi bu aşkın Belki de biz tutamadık ucundan Herşeyi vardı vardı da biz aldık Yerine koyamadık en azından Geri dön dersen Dönerim çok istersen Bir çiçek göndersen Ölmezsin ya Beni öp dersen Öperim çok istersen Bir çiçek göndersen Solmam ki yar

Sayfayı Paylaş