1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sibel Can Bu Kez Temkinli!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sibel can, bu kez temkinli, mayolu görüntülenmedi, tatilde, bodrumda, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili Melekler,
    Bodrum'da 2 günlük tatile çıkan Sibel Can bu kez temkinli! Bir kaç yıl önce çekilen tangalı pozlarıyla olay olan Can,üstüne giydiği mavi elbisesini çıkarmamış.

5 Oda Otel’e yerleşen Can, önceki gün kızıyla denize açılmış.

Bikinili görüntülenmek istemeyen sanatçının kalın mavi tuniği, istemediği görüntüler vermesini engellemiş.

Çok iyi olmuş melekler,çünkü artık o şekilde görünmesi gözlere rahatsızlık verirdi sanıyorum..:D:D

Gerçi siz de tahmin edersiniz ki kameralara yakalanma diye birşey olmadığının gayet iyi biliyoruz.Belki de aynaya baktı ve ben bu yaz yakalanmayayım bari (!) dedi..:D:D

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    kızıda ondan farklı değil :D

Sibel Can Bu Kez Temkinli! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can

Sibel Can

sibel can sibel can 2011
  2. Sibel Can - Padişan (Bu Devirde)

Sibel Can - Padişan (Bu Devirde)

Üstüme gelme inanamam Beni ben gibi sevmedin bilirim Bu sefer de yalancı ben olamam Seni bir kalemde rezil ederim Korkuyorum sana aşktan Söz etmeye ben İnatçıyım derdim çok Dostum var hiç dermanım yok Ah ne zaman bu ayrılık pek yaman Neler çektim bu dünyadan El mi yaman ben mi yaman Bu devirde(zamanda)kimse sultan değil Hükümdar değil bezirgân değil Bu kadar güvenme hiç kendine Kimse şah...
  3. Sibel Can Boşanamadı

Sibel Can Boşanamadı

para ve çocuk isminin aynı yerde anılması kötü bişey bana göre... Sulhi Aksüt İstiyorsa kendisine 250 bin dolar vereyim ama oğlum Emir’i benden istemesin, dedi. Sibel Can ve eşi Sulhi Aksüt dün de boşanamadı. Duruşma öncesi ünlü şarkıcının avukatıyla görüşen Aksüt “Sibel kasadan 200 bin dolar alındı yalanını ortaya attı. Ben ona 250 bin dolar vereyim ama benden çocuğumun velayetini...
  4. Sibel Can İstanbul Konseri

Sibel Can İstanbul Konseri

sibel can, istanbul konseri, yeri, tarihi, zamanı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Sibel Can'ın İstanbul'da vereceği konserin ayrıntıları aşağıda ki gibidir; Yer : Günay Restaurant - Büyükdere Cad. Beytem Plaza No: 20/A - Şişli / İstanbul Tarih: 04 Haziran 2011 Cumartesi 22:30 Fiyat : Rez: 0 212 230 33 33
  5. Sibel Can Gelinlik Giydi!

Sibel Can Gelinlik Giydi!

sibel can, sibel can haberleri, sibel can son albümü Sevgili Melekler, son klibinde gelinlik giyen Hülya Avşar'ın ardından bu kez Sibel Can gelinlik giydi. Bana Bir Koca Lazım şarkısının klibinde gelinlik giyen Hülya Avşar'ın başlattığı bu modaya şarkıcı Sibel Can da uydu ve son albümünün kapak resimlerinde kullanılmak üzere gelinlikle pozlar verdi. Ünlü sanatçı önce Mısır Çarşısı’nda,...

Sayfayı Paylaş