1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sibel Can - Ev Seçelim

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sibelcanevi türk sanatçıların evleri sibel canın evinin resimleri sibel canın evinin görüntüleri can evini göster Belki bu aşkı
    Kaderine terk edeceğiz
    Tutma düşsün
    Yeniden yürüteceğiz
    Zamanı çekmiş üzerine
    Uyuyan bu aşk
    Uyanınca belki de zevkten
    Sürüneceğiz

Tarifi yok ki tarifine
    Engeller var
    Anlatamam ki karşımda
    Kanunlar var

Hadi gel seninle söz verelim
    Konuşan konuşsun es geçelim
    Aşk bizim aşkımız dert çekelim
    Yarın gel aşkım ev seçelim

Bence aşksız her ikimiz
    Çabuk tükeniriz
    Gurur alışkanlık kötü
    Terk edeceğiz
    Zamanı geçmiş ne varsa
    Geride bırak
    Kalanı yeter şansımızı
    Döndüreceğiz...

Sibel Can - Ev Seçelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can

Sibel Can

sibel can sibel can 2011
  2. Sibel Can - Berivan

Sibel Can - Berivan

Dağ başında bir gül gibi Boynu bükük kalan yarim Dikenleri acılanan yüreğime eken yarim Bir kez sana bağlanmışım Ben kendimi heey unutmuşum. heey Aşkın ile kavrulmuşum, sevdan beni kül eyledi. (2x) Berivanım, berivanım, boynu bükük dağ ceylanım Berivanım, berivanım, köy kokulu dağ ceylanım Berivanım, dağ çiçeğim Bir gün sana döneceğim Töreleri aşireti senin için yeneceğim Bir kez sana...
  3. Sibel Can - Aykırı Çiçek

Sibel Can - Aykırı Çiçek

Bu şehrin sokaklarında taşlarında eskidi gençliğim kaldırımlar arasında aykırı açan çiçektim geçtim bazen hüzzam makamından geçtim dokuz sekiz ağır roman şimdi sade kahve kıvamında her şey eksik her şey tamam Kim bilebilir kimin halini Dil söylemez yüreğin harbini İç hisseder hakikat sırrını Ağırdan al yargını yar aman Sesimi suya bıraktım Nefesimi semaya İçine herşeyi kattım...
  4. Sibel Can - Ağladım Olmadı

Sibel Can - Ağladım Olmadı

sibel can falcı sibel can falcılar falcılar söyledi inanamadım sevdim olmadı söyledi Öyle bir sevdaya kapıldı gönlüm Ağladım olmadı sustum olmadı Ne sabır bıraktı nede tahammül Selamı sabahı kestim olmadı Dostlarım dediler gel unut diye Bu aşkı kalbinde sen uyut diye Seninki bir hayal bir umut diye Falcılar söyledi inanamadım.. Ağladım olmadı inledim olmadı Gülmedi güldürmedi bilmedi...
  5. sibel can -yalnızlar treni

sibel can -yalnızlar treni

Yalnızlar Treni Nöbetçi sevgilin Olamam doğrusu İkimize bir dünya Yetmiyor mu? Ben kendime ait Sen kendine buyruk Üç yanlıştan bir doğru Gitmiyor mu Bu yalnızlar treni Ne bitmeyen senfoni Git ama git unut beni Benim için kolay Unuturum gider Kalbim affetmez seni Aman bırak imkansız olsun İnceldiği yerden kopsun Ne senin yüzün güldü Ne içime sindi Olmayınca olmuyor Payıma...

Sayfayı Paylaş