Sibel can, hakkında ağır sözler eden selçuk ural'a çok kızgın.

  • Konbuyu başlatan KızılÖtesi
  • Başlangıç tarihi
KızılÖtesi

KızılÖtesi

Aktif Üye
Üye
Sibel can, hakkında ağır sözler eden selçuk ural'a çok kızgın.
MAHKEMEDE HESAPLAŞACAĞIZ!Nevşehir'in Kozaklı İlçesi'nde konser veren Sibel Can, bayram nedeniyle konser vermek için gelirken, yitirdiklerinin hatırlatması açısından bayramların kendisini çok hüzünlendirdiğini söyledi. Can, “Hani bir şarkı var ‘Bayram gelmiş neyime' diye. Bayramlarda çok hüzünleniyorum. Ama hayat devam ediyor. Çok şükür çocuklarım var, mutlu bir yuvam var” dedi.

Sibel Can, İstanbul’dan THY’nin tarfifeli uçağıyla Kapadokya Havaalanı'na indi. Ardından 80 kilometrelik yolculuğun ardından konser vereceği termal Asos Otel'e gelen Sibel Can, otel önünde yeniçeri kıyafetli Ayhan Yılmaz ve otelin sahip ve yöneticileri tarafından çicekle karşılandı. Sibel Can, daha sonra odasına çıkarak boğazı ağrıdığı için konser saatine kadar dinlenip, genel havuz yerine odasındaki jakuzide termal suyuyla yıkandı.

Günboyu kendisine ait şarkıların çalındığı oteldeki programı öncesi basın toplantısı düzenleyen Sibel Can, eşinin mali durumunun bozuk olduğu ve ekonomik sıkıntı içinde oldukları yolundaki söylentileri yalanladıktan sonra, “Bayramlar beni çok hüzünlendiriyor. Kaybettiğim anam ve babam aklıma gelince, hani ‘Bayram gelmiş neyime' diye bir şarkının sözleri var ya onun gibi oluyorum. Ama hayat devam ediyor. Çok şükür çocuklarım, mutlu bir yuvam var. Şu bir gerçek ki annemi, babamı çok özlüyorum. Bayramda yine mezarlarına gidip onlara dua ettim. Rahmetli annem çocukken bana ‘Ölüsünü hatırlamayan, kabir ziyareti yapmayan, dirisini bilemez' derdi. Çok haklı sözlermiş” diye konuştu.

HAKAN OLMASI GEREKİNİ YAPTI

Siyah işlemeli taşlardan yapılmış kıyafeti ve siyah büyük küpeleriyle dikkat çeken Sibel Can, eski kayınpederi Selçuk Ural hakkında dava açtığını, avukatı ile birlikte ilk duruşmaya bizzat kendisinin de gideceğini söyledi. Sibel Can, “Hukuk, Selçuk Ural hakkında gerekeni yapacaktır. Meliscan ve Ogulcan'ın dedesidir. Hakkında fazlaca konuşmak istemiyorum. Kendisi aleyhine açtığım davanın ilk duruşmasına bizzat katılacağım” dedi. Sibel Can, eski esiyle ilgili olarak yöneltilen bir başka soruya ise, “2 çocuğumun babası olarak düzgün bir duruş ve tavır sergiledi. Kendisine teşekkür ederim. Olması gerekeni yaptı” diye devam etti.

Yaklaşık 800 davetli önünde 2.5 saat sahnede kalan Sibel Can, “Bu bayram sizin. Öne gelin, sahneyi kuşatın” diyerek çocukları öne çağırdı. Çocukların büyük kısmı ellerindeki cep telefonu ile Sibel Can'ı görüntülemeye çalıştı. Kıbrıs'taki Sibel Can, hareketli parçalarda göbek atarak, davetlileri coşturdu.
 
Üst