Sibel can sulhi aksüt'den boşanamadı!

Lamazi

Lamazi

Yeni Üye
Üye
Sibel can sulhi aksüt'den boşanamadı!
sulhi aksüt kaç yaşında sibel can sulhi aksüt düğün fotoları

Şu miami dönüşü evde ne oldu sibel can niye şok geçirdi valla çok merak ediyorum biran önce açıklasada rahatlasam:D


sibel-1391.jpg


ÇOCUKLARIYLA GİTTİĞİ MİAMİ TATİLİ DÖNÜŞÜ EVİNDE ŞOK YAŞADIĞINI SÖYLEYEREK 9 YILLIK EŞİ SULHİ AKSÜT'E BOŞANMA DAVASI AÇAN SİBEL CAN'IN HEVESİ KURSAĞINDA KALDI.
MAHKEME NE KARAR VERDİ?

Ünlü şarkıcı Sibel Can'ın boşanma davasının duruşması, Beykoz Adliyesi'nde görüldü. Can ve Aksüt'ün katılmadığı gizli celsede, taraflar arasında uzlaşma sağlanamadı. Hakim şahitlerin dinlenmesi için davayı erteledi.

Can'ın hakkında 6 ay evden uzaklaştırma kararı da aldırdığı eşinin, içinde milyon dolarlık nakit ve mücevherinin bulunduğu evdeki kasadan yüklü miktarda nakit parasını aldığı iddia edildi.

Bu iddialar üzerine Sibel Can şu açıklamayı yaptı:

"Miami dönüşü yaşadığım şokun ne olduğu benimle mezara gidecek. Çünkü arada 9 yaşındaki oğlum Emir var. Çocuğumun rencide olmasını istemiyorum. Parayla ilgili bir durum sözkonusu değil. Ayrıca Sulhi Bey'le bir kaç yıl önce evlilik sözleşmesi yaptık. Kendisi de hiç düşünmeden sözleşmeyi imzaladı. Davayı en kısa zamanda sonuca kavuşturacağız. Dava sonuçlanınca ve gizlilik kalkınca açıklama yapacağız" dedi

 
M

* MuCiZé *

Forum Okuru
Miami dönüşü yaşadığım şokun ne olduğu benimle mezara gidecek. Çünkü arada 9 yaşındaki oğlum Emir var....dediğine göre garanti aldatmıştır kocası.
yazık ya.doğru düzgün evli barklı mutlu mesut yaşayan yok bunların arasında:S
 
PeLiNiM

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
Anam aklıma daha kötü şeyler geliyor
Aldatma olsa der
Bunlara normal çünkü
 
orkide

orkide

Aktif Üye
Üye
aman be bunların ne halt ettikleri belli bile değil nasıl yaşam dır anlamadıjm yaw nerde bu devlet nerde bu millet ...............................:D
 
Üst