1. Lamazi

  Lamazi Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  22 Eylül 2008
  Mesajlar:
  1.171
  Beğenilen Mesajlar:
  25
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  BURSA

  Sibel Can... SULHİ BEY CESUR YÜREĞİMDİ, FAZLA CESUR ÇIKTI!

  Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

  Valla tahminimden fazla sürdü evlilikleri.Ama neden boşandıklarını söylemiyo çok merak ettim şimdi yakın zamanda duyarız inşallah:D

  [​IMG]
  Sanatçının, eve döndüğünde yaşadığı şoku anlatırken söyledikleri, akılları iyice karıştırdı.


  Miami seyahatinden dönüşte sürpriz bir kararla eşi Sulhi Aksüt’e boşanma davası açan Sibel Can, yaşananların perde arkasını “Aramızda Kalmasın”a anlattı. Sanatçının, eve döndüğünde yaşadığı şoku anlatırken söyledikleri, akılları iyice karıştırdı.

  EVE DÖNDÜĞÜMDE ŞOKE OLDUM

  Bizim ayrılığımızda ne maddi bir neden var ne de üçüncü şahıs... Maddi sebepler olamaz, çünkü Sulhi Bey’le evlendikten kısa süre sonra evlilik sözleşmesi yapmıştık. Kendisine bunu teklif ettiğimde hiç düşünmeden kabul etmiş ve sözleşmeye imza atmıştı. Dolayısıyla aramızda maddi bir sorun yok. Olan şu: Ben Miami dönüşünde büyük bir şokla karşılaştım. O benim cesur yüreğimdi, ama fazlasıyla cesur çıktı!

  BU SIR BENİMLE MEZARA GİDER

  Yaşadığım şeyi kimseyle paylaşmayacağım. Bu sır benimle birlikte mezara gidecek. Her şeyden önemlisi Emir var çünkü... Oğlumun geleceğini düşünmek zorundayım. Evden uzaklaştırma kararına gelince... O konunun da Sulhi Bey’in çocuklarıma kötü davranmasıyla ilgisi yok. Sulhi Bey gerçekten çocuklarıma çok iyi baba oldu, onlara kesinlikle kötü davranmadı. Evden uzaklaştırma kararı aldırmamın nedeni tamamen yaşadığım şoktur..

  BEN AŞK SEVGİ KADINIYIM

  Ben aşk, sevgi kadınıyım. 17 yaşında Hakan Ural’la büyük aşk yaşayarak gizlice evlendim. Bu evlilikten anne ve babamın haberi yoktu. Hiç unutmam, duyduklarında her ikisinden de feci tokat yemiştim. Hakan’la çok güzel, mutlu bir evliliğim oldu ama bitmesi gerekiyordu, bitti. Ondan 2 tane pırıl pırıl evlat sahibi oldum. 10 yıl kendisiyle hiç görüşmedik. Ancak geçen yıl oğlumuz Engincan bir ameliyat geçirdi ve hastane koridorlarında kendisiyle bol bol sohbet ettik.
  Boşanmanın ardından çok sıkıntılı bir süreç geçirmiştim. Sulhi Bey o dönem yanımda oldu, arkamda durdu. Onun o baba şefkati, ilgisi, koruması beni çok etkiledi. Bir kez daha aşık oldum, sevdim...

  Hülya Avşar GİBİ OLAMAM

  Ve Sulhi Bey’le evlendim. Bir oğlumuz dünyaya geldi. Evlatlarıma iyi de baba oldu. Ama bitti. Eylül ayının üçüncü haftasında boşanma davamız var. Emir’in velayeti konusunda bir anlaşmazlık yaşamıyoruz. O daha anne çocuğu çünkü... Sulhi Bey’in bu konuda herhangi bir sorun çıkaracağına inanmıyorum.
  Hem kızım hem de oğlum Sulhi Bey’le zaman zaman konuşuyor. Buna engel olmam. Kocaman çocuklar sonuçta... Ama ben kendisiyle bir gün selamlaşır mıyım, bilmiyorum. Gerçi kin tutan biri değilimdir. Her şeyden önemlisi ortak bir noktamız, oğlumuz var. Tabii ki Emir söz konusu olduğunda konuşuruz, bir araya geliriz. Ama hepsi o kadar...

  Bazı şeyleri affetsem de asla unutmam. Bu anlamda Hülya Avşar gibi olamam... Yani Hülya, Kaya (Çilingiroğlu) ile dost kalabildi, ama ben yapamam. Bir ilişki bittiyse, arkadaş kalamam. Bana doğru olan da buymuş gibi geliyor.

  SIRTIMI EŞİME YASLAMAM

  Ben her zaman evimin hem kadını hem de erkeği oldum. Bazen keşke bu kadar sorumluluğu üzerime almasaydım diyorum ama artık geri dönüş yok... 13 yaşından beri çalışıyorum. Hiçbir zaman sırtımı eşime yaslamak istemedim. Belki de hata yaptım.

  Sulhi Bey’in adı zaman zaman Lale Manço ve Perran Kutman ile gündeme geldi. Her iki kadın da Sulhi’nin kendisini dolandırdığını, paralarını aldığını iddia etti. Madem öyle, neden mahkemeye vermediler? Madem böyle bir gerçek var, gidip dava açsalardı.
   
Sibel Can... SULHİ BEY CESUR YÜREĞİMDİ, FAZLA CESUR ÇIKTI! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Cesur Yürek Atatürk

  Cesur Yürek Atatürk

  Cesur Yürek Atatürk Anlı şanlı al bayrağın adına Binlerce yürek şehit olur yoluna Yaşlı genç çocuk takmış koluna Gelen Mustafa Kemal baş koymuşuz yoluna… 23 nisan çocuk 19 mayıs gençlik 30 ağustos zafer 29 ekim cumhuriyet Bize bu bayramları hediye eden Dünya’ca saygı gören bir şahsiyet… Atam şahin bakışlı herkese örnek Sana sevgi sana saygı her an gerek Sene de bir değil 365...
 2. Cesur olmak

  Cesur olmak

  Rüyada cesur ve hiç bir seyden yilmayan bir kimseyi görmek, veya kendinizin böyle bir kimse oldugunuzu sanmaniz, gururlu ve azim sahibi bir insan oldugunuza, yilmayan bir karaktere sahip olacaginiza, gelecege karsi daima ölçü-lü bir yol tutacaginiza yorumlanir.
 3. Sibel can sulhi aksüt'den boşanamadı!

  Sibel can sulhi aksüt'den boşanamadı!

  sulhi aksüt kaç yaşında sibel can sulhi aksüt düğün fotoları Şu miami dönüşü evde ne oldu sibel can niye şok geçirdi valla çok merak ediyorum biran önce açıklasada rahatlasam:D ÇOCUKLARIYLA GİTTİĞİ MİAMİ TATİLİ DÖNÜŞÜ EVİNDE ŞOK YAŞADIĞINI SÖYLEYEREK 9 YILLIK EŞİ SULHİ AKSÜT'E BOŞANMA DAVASI AÇAN SİBEL CAN'IN HEVESİ KURSAĞINDA KALDI. MAHKEME NE KARAR VERDİ? Ünlü...
 4. Cesur ol

  Cesur ol

  Cesur Ol Yenildiğinizi düşünüyorsanız, yenilmişsinizdir. Cesur olmadığınızı düşünüyorsanız, korkaksınızdır. Kazanmak istiyor fakat kazanamayacağınızı düşünüyorsanız, kesinlikle kazanamazsınız demektir. Kaybedeceğinizi düşünüyorsanız, çoktan kaybetmişsinizdir. Dışarıdaki dünyaya çıktığınızda anlayacaksınız ki başarı, ancak onu istediğinizde gelecektir. Herşey insanın kafasında biter. Alt...

Sayfayı Paylaş