1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Sibel Can'ın İstediği Para Finikelilere Çok Geldi !

  Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  sibel can sibel can haberleri


  Sevgili melekler, bildiğiniz gibi şarkıcılar için yaz ayları demek festivaller demek, ekstralar demek. Festivallerin gedikli şarkıcılarından Sibel Can da hızlı bir yaz sezonu geçiriyor her zaman olduğu gibi. Ancak Finikeliler bu yaz Finike Festivalinde Sibel Can'ı dinlemekten vazgeçmişler. Sebebi ise Can'ın istediği 160 bin TLnin halka çok gelmiş olması. Sibel Can haberleri, haberin detayları şöyle...:)


  < Konu Resmi..>  Finike Belediye Başkanı Nail Dülgeroğlu, bu yıl 24'üncüsü gerçekleştirilecek Finike Festivali'nde konser vermesi planlanan Sibel Can'a verilecek paranın kamuoyunda tartışılması nedeniyle, düşüncelerinden vazgeçtiklerini açıkladı.

  Başkan Dülgeroğlu, Finike Belediye Meclisi toplantısında, bu yıl 28 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek Finike Festivali kapsamında Sibel Can'ın da konser vermesinin planlandığını söyledi.

  Ancak kamuoyuna yansıyan eleştiriler nedeniyle festival programının değiştirildiğini ifade eden Dülgeroğlu, “Tartışmalar iyice büyüdü. Halkın görüşlerine itibar etme zorunluluğu ortaya çıktı. Bu nedenle maliyeti 160 bin lirayı bulan Sibel Can isminden vazgeçtik” dedi.

  Finikelilerin her şeyin en iyisine layık olduğunu vurgulayan Dülgeroğlu, “Bütçe uygun olsa Madonna'yı bile getiririm. Ancak Sibel Can konseri nedeniyle hak etmediğimiz bir eleştiri ortamı oluştu” diye konuştu.
  Festivalin kalitesinin düşmemesi için çaba sarf edeceklerini dile getiren Dülgeroğlu, “Sibel Can yerine iki isim düşünüyoruz. 1 Temmuz'da Rafet El Roman ile Yıldız Tilbe'nin programı müsait. Her ikisinin de maliyeti yaklaşık 50 bin lira. Meclis ve festival ihale komisyonu hangi sanatçıyı uygun görüyorsa onu getireceğiz” diye konuştu. Bu arada festival ihale komisyonunun Yıldız Tilbe'nin konser vermesi yönünde görüş bildirdiği öğrenildi.
  hürriyet


   
Sibel Can'ın İstediği Para Finikelilere Çok Geldi ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sibel Can'ın evi bayıldım bazı yerlere

  Sibel Can'ın evi bayıldım bazı yerlere

  sibel can evini göster sibel canın mutfağı Sesini beğeniyorum. Kıyafetlerinide. Evinden resimler bulunca paylaşayım dedim.. Bakın bakalım belki bir yerlerden ilham alıp, değişiklik yaparız evimizde:)
 2. Sibel Can'ın photoshopsuz hali

  Sibel Can'ın photoshopsuz hali

  sibel can konseri 2011 sibel canın kızının son hali sibel can, yeni albüm, seyyah, photoshopsuz hali, konseri, seyyah konseri, 2011 haberleri, 2011 albümü Sibel Can'ın 2011 de ki Seyyah albümü için çektirdiği fotoğraflar olay yaratmıştı. Hatta biz de o resimleri sizlerle paylaşmıştık. Sibel Can'ın olay yaratan resimleri diye de başlık atmıştık. BURAYA TIKLAYIN İşte o olay resimlerin...
 3. Sibel Can'ın Son Hali

  Sibel Can'ın Son Hali

  sibel canın son hali sibel can son hali canın yeni can albüm fotoğrafları yeni sibel can 2011,sibel canın yeni resimleri, sibel can resimleri,son albümü, sibel canın son albümü,sözleri,şarkıları, sibel can albümleri,yeni hali,yeni resimleri Hani bir laf varya şarap gibi kadın yıllara meydan okuyar diye.İşte bana göre bu kadın tabiri caizse Sibel Can'dan başkası değil:D3 çocuk annesi olmasına...
 4. Sibel Can'ın oğlu Engin Can tek başına

  Sibel Can'ın oğlu Engin Can tek başına

  sibel canın oğlu, engin can, tatilde, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Sibel Can'ın oğlu Engin Can, arkadaşları ile tatil planları yapmış ve nedense onlardan önce tek başına tatile çıkmış. Arkadaşlarını beklerken, oldukça sıkılan Engin Can yalnızları oynamış Melek'lerim:) Sibel Can’ın oğlu Engin Can, önceki gün 5 Oda Otel’in iskelesinde tek başına denize girip güneşlendi. Yakında...
 5. Sibel Can'ın Çalıntı Şarkısı!

  Sibel Can'ın Çalıntı Şarkısı!

  sibel can, sibel can haberleri, sibel can meşk Sevgili melekler, Şu aralar ünlü şarkıcı Sibel Can'ın canı hayli sııkın. Zira geçtiğimiz yıl piyasaya çıkarttığı Meşk adlı albümünde yer alan bir şarkısının çalıntı olduğu ortaya çıktı. "Senin İçin" adlı şarkısının savcılık tarafından çalıntı olduğunun tescillenmesi üzerine savcılık, Naci Göçen hakkında manevi ve mali haklara tecavüz...

Sayfayı Paylaş