Sibel Üresin : ''Kocama Arkadaşımı Tavsiye Ettim'' Açıklaması

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Yönetici
Sibel Üresin : ''Kocama Arkadaşımı Tavsiye Ettim'' Açıklaması
Sibel Üresin Çok Eşlilik Açıklaması
Sibel Üresin Çok Eşlilik

İlginç konulara değinmesiyle dikkat çeken Sibel Üresin biliyorsunuz ki çok eşlilik yasal olsun açıklamasıyla büyük bir tartışma çıkaran Sibel Üresin'e ABD 'den de destek gelmişti..Seda Sayan'ın programına çıkarak ilginç yorumlarına devam ederek herkesi şaşırttı..İşte haberin detayları....

sibel%20uresin-8d.jpg

Çok eşliliği, kadınların şiddet görmeyi hak ettiğini savunan Sibel Üresin, yeni bir akıl tutulmasıyla gündemde! Haberi okuyun ve lütfen sorumuza cevap verin: sizce bu kadın ne yapmaya çalışıyor?

Daha önce yaptığı ‘çok eşlilik yasal olsun’ ve ‘kadınların çoğu kendi dilleri yüzünden dayak yiyor’ açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çeken Sibel Üresin ‘Kocama arkadaşımı tavsiye ettim’ sözleriyle canlı yayında Seda Sayan'ın bile ağzını açık bıraktı.

Beyaz TV 'de, Seda Sayan'ın bugünkü konukları arasında yer alan Sibel Üresin, çift eşlilik konusunda kendisine yöneltilen eleştirilere: "Hiç çift eşli yaşayan yokmuş gibi davranıyorsunuz, size şaşırıyorum. Eğer ben sadece kendi ofisimde bana gelen çok eşlileri değerlendirecek olursam; ' İstanbul 'da tek eşli hiç yok' diye net bir cümle kurabilirim." dedi.

Kocasına ikinci bir eş alması için müsaade ettiğini belirten Üresin: "Ben kocama bekar arkadaşımı gösterdim. Beğeniyorsan alabilirsin dedim. Ama o kabul etmedi. Kabul etseydi de boşanmazdım" sözleriyle ekran başındakileri şaşırttı.

yakışıklım

Daimi Üye
Üye
lavinyacım kadını ilk defa senin paylaşımında okudum canım feci bir yaratık nasıl bir insan böyle söyler eşine anlamıyorum ben eşime şakasını bile yaptırmam ayrıca İstanbul da kendi sandığı gibi hep çok eşli, aldatmanın çok olduğu bir yer değil ben 20 yıl boyunca İstanbul da yaşadım babamda dahil olmak üzere etrafımdaki erkeklerden hiç birinin eşinden başka biriyle ilişkisini görmedim. gerçekten bir kaç tane ağrılı müşterimiz vardı onlar hariç çift eşli kimseyi görmedim. bu kadın herhalde jet sosyeteye çok yakın,her fikrin kabul gördüğü bir yerde yaşıyor... pes doğrusu insanların saçmalama kapasitesi beni bazen şok ediyor...

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Yönetici
aynen cnm yani istanbulun hepsi cok eşli demiş de her yerde böyle olan insanlarda var ama genelleme yapılamaz ...Birde çok eşliliği savunmak yanlış bişey bende aynen şakası bile hoş değil demiş ya kocasına arkadaşımı beğeniyorsan al diye ne kadar ayıp ve sacma bişey:S

esgiii

Daimi Üye
Üye
böyle bişey olamaz ya bence bu kadını sevgiyi hiç tatmamış kocasını çok seven ve aşık bir kadın değil rahatlıkla paylaşabilir herkesle kocasını demekki.:sinir:

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Yönetici
reklam oldu işte istediği oldu sesini duyurdu ya başka daha ne olsun dedikleri ne kadar sacma kendisi de biliyodur ama reklam uğruna herşeyi yapıyo bence

Benzer İçerikler