gebe
 1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Sibel Üresin'e Destek ABD'den!

  Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  sibel üresin sibel üresine destek, abd destek verdi, kuma yasal olsun, sibel üresin, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz


  [​IMG]


  Sevgili melekler,
  ''Kuma Yasal olsun'' diyerek tüm kadınların tepkisini çeken Aile ve Evlilik Danışmanı Sibel Üresin'e destek ABD'den geldi.

  İşte Amerika’da yapılan araştırma:

  ABD'lilere göre, eşin aldatmasındansa, çok eşlilik daha 'kabul edilebilir'
  ABD'de yapılan bir araştırmaya göre, Amerikalıların çoğu, eşin aldatmasındansa, çok eşliliği daha 'kabul edilebilir' olduğunu düşünüyor.

  Gallup şirketinin, 'Amerikalıların en tartışmalı konuları' başlığı altında yaptığı araştırma sonuçları, Amerikalıların çoğunun, zinanın çok eşliliğe göre daha kötü olduğunu düşündüğünü gösteriyor.

  Araştırmaya göre, ABD'lilerin yüzde 7'si zinayı 'etik olarak kabul edilebilir', yüzde 91'i 'etik olarak yanlış' buluyor. Amerikalıların yüzde 11'i çok eşlilik için 'etik olarak kabul edilebilir' derken, yüzde 86'sı 'etik olarak yanlış' diye değerlendiriyor.

  Araştırmada ayrıca, Amerikalıların yüzde 62'sinin hayvan kopyalamayı 'etik olarak yanlış', yüzde 55'inin ise hayvanlar üzerinde deney yapmanın 'etik olarak kabul edilebilir' olduğu görüşünde olduğu belirlendi.

  Buna göre Amerikalılar bir tavşanı kopyalamanın 'günah', ancak gözlerine rimel sürmenin 'makbul' olduğunu düşünüyor.


   
Sibel Üresin'e Destek ABD'den! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Karargah Destek

  Karargah Destek

  Burayı tıklayınız
 2. Türkiye'ye destek

  Türkiye'ye destek

  Avrupa, İstanbul'da meydana gelen ve 17 kişinin ölümüne yol açan terörist saldırıyı lanetledi. Avrupa Komisyonu Sözcüsü Amadeu Altafaj, "İstanbul Güngören'de düzenlenen bombalı saldırıyı en güçlü ifadelerle kınıyoruz ve Türkiye'ye terörle mücadelede destek verdiğimizi bildirmek istiyoruz" dedi. AB Dönem Başkanı Fransa ise, "AB, terörün her türlüsüne karşı ve terör ile mücadelede...
 3. ABD'den Rujsya'ya 'Dolar' cevabı

  ABD'den Rujsya'ya 'Dolar' cevabı

  ABD Doları'nın uluslararası rezerv parası olmayı sürdüreceği öne sürüldü. Çin ve Rusya gibi ülkelerin, ABD Doları'nın uluslararası rezerv parası olmaktan çıkarılması isteğini dile getirmelerinin ardından Beyaz Saray'dan yapılan açıklamada, ''Son derece eminiz ki uluslararsı rezerv parası ABD Doları'dır ve böyle olmayı da sürdürecektir'' denildi. Beyaz Saray Sözcüsü Robert Gibbs, G20...
 4. ABD'den Afrika Boynuzu hareketi

  ABD'den Afrika Boynuzu hareketi

  ABD Merkez Kuvvetleri Komutanı General David Petraeus, ordunun Afrika boynuzundaki varlığını 48 saat içinde artıracağını söyledi. Florida eyaletindeki West Palm Beach'de konuşan David Petraeus, ABD bayrağı taşıyan ''Maersk Alabama'' adlı geminin kaçırılması girişimiyle ilgili olarak yaptığı açıklamada, birkaç gün içinde bölgede gerekli olan kapasiteyi sağlamayı istediklerini bildirdi....
 5. Lütfen destek:)

  Lütfen destek:)

  Arkadaşlar kısmetse yakın zamanda bebe giyim dükkanı devir alıcam inşallah, Değişik, akılda kalacak, bebe giyime uygun dükkan ismi arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim :)

Sayfayı Paylaş