Siemens Surpresso serisi

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Siemens Surpresso serisi
Siemens Surpresso serisi
elekuc0131.jpg
Beyaz eşya üreticisi Siemens, kahve tutkunları için Siemens Supresso serisini üretti. Siemens Surpresso serisinin AromaWhirl sistemi kahvenin aromasını ve zor elde edilen tadını korumak için geliştirildi. Aroma Whril sistemi ile su, kahve granüllerine temas ederek kahvenin aromasını ve eşsiz lezzetini ortaya çıkarıyor.

Surpresso, kahvenin gerçek lezzetini ortaya çıkarmak için bir dizi işlem yapıyor. Surpresso’daki öğütücü kahve çekirdeğini başarıyla granül hale getirdikten sonra kahve tozu kahve demleme bölmesinde toplanıyor. Demleme bölmesi kapatıldığında toz kahve iyice sıkıştırılıyor ve kaynar su demleme bölmesine pompalanıyor.

Artan su basıncıyla demleme bölmesinin hacmi yaylı kapak sayesinde giderek genişliyor. Dinamik demleme işlemi olarak adlandırılan bu işlem sayesinde kahvenin lezzeti ve aroması tam anlamıyla ortaya çıkıyor.

TK 60001 S 20 , 250gr taze çekirdek hazneli öğütme ve 2 ayrı kahve çeşidi için doldurma haznesiyle çeşit sevenlerin tercihi olacak. Kahve öğütme ayarıyla kişiye özel bir lezzet için gerekli donanıma sahip olan Surpresso S20 ve S60’ta, fincanların dolum miktarı gibi, öğütülecek kahve miktarı da ayarlanabiliyor. Süt deposu bulunan TK 68001 S 60, sütün kolayca köpürtülmesini sağlayan entegre Capuccino Control işlevine sahip.

Supresso kahve makinelerinde yer alan kahve fincanların önceden ısıtılmasını sağlayan fincanlık ise kahvenin sıcaklığını uzun süre koruması ve aromasını tam anlamıyla geliştirebilmesi için vazgeçilmez bir fonksiyon.

S60’nın kolayca anlaşılır göstergeli diyalog paneli sayesinde suyun sertlik derecesini, kahvenin sıcaklığını ve daha birçok özelliği kolayca programlamak, bu işlemleri isteğe bağlı olarak sekiz farklı dilde gerçekleştirmek mümkün.

Kireç artıklarını temizlemeye yarayan entegre su filtresi elemanı gibi birçok akıllı ayrıntıyı da bünyesinde bulunduran Supresso kahve makinesi, makineyle uyumlu çelik servis tepsisi, zarif biçimi, pratikliği ve sağlamlığıyla kahve tutkunlarının vazgeçilmezi olacak.

TK 68001 Surpresso S60
Termoblok pompalı basınç sistemi (yaklaşık 15 bar)
Yüksek değerli, sertleştirilmiş çelikten konik öğütücü
Değişken demleme bölmesi (7-14 gr)
Kullanıcı dostu göstergeli diyalog paneli (8 dilde ayarlanabilir)
Göstergedeki tuşlarla tüm işlevler rahatlıkla programlanabilir
Programlanabilir çalışma zamanı ve Timer/Standby işlevi
Süt deposu
Sütün kolayca köpürtülebilmesi için entegre Capuccino Control işlevi
İkinci bir ısıtma sistemiyle beklemeden buhar ve sıcak su sağlama işlevi
Kireç artıklarını temizlemeye yarayan entegre su filtresi elemanı
Çıkartılabilir servis tepsisi
Otomatik kireçten arındırma ve temizleme programı
Çıkartılabilir su haznesi (yaklaşık 1.8 litre)TK 60001 Surpresso S20
Termoblok pokpalı basınç sistemi (yaklaşık 15 bar)
Yüksek değerli, sertleştirilmiş çelikter konik öğütücü
Değişken demleme bölmesi (7-14 gr)
Kullanımı kolay ve göstergeli diyalog paneli
Ön ısıtma için fincanlık
Otomatik kireçten arındırma ve temizleme programı
Çıkartılabilir su haznesi (yaklaşık 1.8 litre)
Standby işlevi
 

Benzer İçerikler

Üst