Siemens'den farklı yaşam stilleri

M

Misafir

Forum Okuru
Siemens'den farklı yaşam stilleri
Siemens'in, Farklı yaşam stillerine uygun yıkama yapabilen bulaşık makineleri alternatif programlarıyla bulaşığın miktarı ve cinsine göre ayarlama yapılabildiği gibi, duruma göre kendi program akışını bile değiştirebiliyor.

Siemens Ev Aletleri, SE26M250EU, SE25M257EU, SE25M557EU ve SE25M278EU model M Serisiyle bulaşık yıkamada kişiselleştirilebilir bir deneyim sunuyor. Enerji verimliliğinde yüksek performans göstererek A sınıfı ürün kategorisinde yer alan bulaşık makineleri, ayrıca inanılmaz sessiz çalışarak gürültü kirliliği de yaratmıyor.

Yeni seri bulaşık makinelerinde bulunan varioSpeed özeliği, yıkama programının süresinin uzun olmasını tercih etmeyenler için geliştirilmiş bir özellik. Su miktarı, yıkama ısısı ve püskürtme basıncını arttırarak yıkama süresini %50ye varan oranda kısaltan varioSpeed özelliği ile yıkama ve kurutma performansından ödün verilmeden mümkün olan en kısa sürede hızlı ve ideal bir yıkama sağlanıyor.

Siemens'in bulaşık makinesiyle ilgili geliştirdiği tüm yeni teknolojilerin görülebileceği modeller, Aqua Sensor III özelliğiyle de dikkat çekiyor. Kızıl ötesi ışınları ile bulaşık suyunun kirlilik derecesini belirleyebilen bu özellik sayesinde alınması gereken temiz suyun miktarı ve program akışı belirlenerek yine maksimum düzeyde elektrik ve sudan tasarruf ediliyor.
 

Benzer İçerikler

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
10K
Misafir
M
M
Cevaplar
0
Görüntüleme
7K
Misafir
M
M
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
M
Üst