Siemens’in yeni çamaşır makineleri

M

Misafir

Forum Okuru
Siemens’in yeni çamaşır makineleri
kurutmalı çamaşır makinesi forum kurutmalı çamaşır makinesi şikayetleri siemens şikayet şikayet
Siemens’in yeni çamaşır makineleri
elebey0125.jpg
Siemens A sınıf yıkama performanslı yeni 5 kg.’lık WD12D520EU model tam kurutmalı çamaşır makinesi 15 dakikalık yıkama süresinden özel gömlek programına kadar farklı yıkama alternatifleriyle kullanıcısının hayatını kolaylaştırıyor.

Siemens Ev Aletleri 5 kg’lık yıkama ve 2.5 kg.’lık kurutma kapasitesine sahip WD12D520EU model yeni nesil tam kurutmalı çamaşır makinelerini tüketicinin beğenisine sunuyor. Özellikle az kirlenmiş günlük kıyafetleri yıkamak için uygun olan Süper Kısa 15, çalışan bayan ve baylar için Gömlek Özel, sporcu ve hayatından sporu eksik etmeyenlerin yağmurluk, kayak elbisesi gibi bakımı zor özel kıyafetleri için geliştirilmiş outdoor, bebekli aileler, hassas cilde sahip olanlar için geliştirilen ilave durulama ve daha birçok özel yıkama programlarıyla çamaşır yıkamada esnek alternatifler sağlıyor.

Siemens yeni 5 kg.’lık tam kurutmalı çamaşır makinesi son derece şık bir görüntü veren dokunmatik touchControl tuşlarıyla da dikkat çekiyor. İnteraktif geniş likit kristal ekran, cihazın elektronik olarak programlanabilmesini sağlarken kurutma ve yıkama süresini görme, kesintisiz olarak çamaşır yıkayabilme ve kurutabilme ve başlama zamanını 24 saate kadar erteleme imkanı da veriyor.

Siemens’in yeni çamaşır makineleri, yük tavsiyesi özelliği ile seçilen programa göre makinaya konulması gereken maximum çamaşır miktarını öneriyor. Deterjan uyarı özelliği yıkama sırasında fazla konan deterjanı tespit edip bir sonraki yıkamada fazladan deterjan kullanılması engelliyor. Makinenin bir diğer özelliği olan üstten duşlamada ise cihazdaki çift su girişi sayesinde çamaşırlarınız hem kazanın altından hem de cam kapak üzerinden hızla ıslatılarak etkin bir yıkama performansı sağlanıyor.
 

Benzer İçerikler

Üst