şik Ve zarıf olun

M

Misafir

Forum Okuru
şik Ve zarıf olun
Düğün özel bir davettir ve sizde davetliler olarak düğüne özel giyinmelisiniz. Düğünde giyeceğiniz kıyafeti önce hayalinizde canlandırmalısınız. Tasarladığınız kıyafet düğünün yapılacağı mevsime, mekana ve düğün sahiplerine yakınlığınıza göre değişecektir. En az bir ay önceden nasıl giyineceğinizi tasarlamanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Gelin ya da damadın ebeveyinlerindenseniz, diğer davetlilere göre giyiminizde daha dikkatli olmalısınız. Siz düğün sahiplerinden olduğunuz için, diğer davetlileri karşılamak ve ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Gelin ve damatdan sonra davetli gözlerinin en çok ilgilendiği kişiler olacaksınız.

Kızınız, oğlunuz, akrabağnız veya arkadaşınızın düğününe davetlisiniz. Düğün davetlisi olarak giyeceğiniz kıyafete sahip olmanız için size bir çok alternatif sunuluyor. Bayanlar için abiye veya gece kıyafeti adı verilen özel giysilerin üretilip satıldığı mağazalar ve markalar vardır. Bunun yanında giymek istediğiniz kıyafeti terziyede diktirebilirsiniz. Düğüne davetli baylar ise takım elbise satın alabilecekleri mağaza, marka ve yine alternatif olarak terzileri tercih edebilirler.Terzileri tercih edecek davetliler provalar için vakit ayırmak zorunda kalacaktır. Hayatınızın yoğun temposu yüzünden terziye vakit ayıracak zamanınız olmadığını düşünüyorsanız, üzülmeyin.

Özel günler için farklı model ve kalıpta tasarımcılar tarafından hazırlanmış gece kıyafeti, abiye, ve takım elbise bulabileceğiniz çok sayıda mağaza ve marka vardır. Düğün günü için aradığınız özel giysiyi, doğru beden ölçünüzü bilerek üzerinize tam olanı bulabilirsiniz. Giyeceğiniz elbise rahat ve şık durmalıdır. Üzerinizde taşımaktan rahatsızlık duyacağınız, dar ya da bol gelen bir giysi düğün gününde canınızı sıkabilir. Giysinizi almaya gittiğiniz mağazada size yardımcı olacaklardır. Isterseniz yanınızda zevkine güvendiğiniz ve dikkatli bir yakınınızı alabilirsiniz. Düğün günü için giyeceğiniz özel giysiysinizi seçerken fikir almalısınız fakat kimseye teslim olmayın. Emin olun ki vücudunuzda ki kusurları ve güzellikleri en iyi siz bilirsiniz. Ve giyim insanın kişiliğini ortaya koyar, şık ve güzel olduğunuzu kanıtlamanın en uygun yerlerinden biride düğünlerdir.
 

Benzer İçerikler

FiRaRi_MeLeK
Cevaplar
1
Görüntüleme
3K
jupiter
J
ms_enemy
Cevaplar
2
Görüntüleme
2K
*jellibon*
*jellibon*
*Gizemli Kıs*
Cevaplar
2
Görüntüleme
4K
*Gizemli Kıs*
*Gizemli Kıs*
Uzman SühaN
Cevaplar
5
Görüntüleme
12K
Uzman SühaN
Uzman SühaN
Üst