1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  şik Ve zarıf olun

  Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Düğün özel bir davettir ve sizde davetliler olarak düğüne özel giyinmelisiniz. Düğünde giyeceğiniz kıyafeti önce hayalinizde canlandırmalısınız. Tasarladığınız kıyafet düğünün yapılacağı mevsime, mekana ve düğün sahiplerine yakınlığınıza göre değişecektir. En az bir ay önceden nasıl giyineceğinizi tasarlamanız işinizi kolaylaştıracaktır.
  Gelin ya da damadın ebeveyinlerindenseniz, diğer davetlilere göre giyiminizde daha dikkatli olmalısınız. Siz düğün sahiplerinden olduğunuz için, diğer davetlileri karşılamak ve ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Gelin ve damatdan sonra davetli gözlerinin en çok ilgilendiği kişiler olacaksınız.

  Kızınız, oğlunuz, akrabağnız veya arkadaşınızın düğününe davetlisiniz. Düğün davetlisi olarak giyeceğiniz kıyafete sahip olmanız için size bir çok alternatif sunuluyor. Bayanlar için abiye veya gece kıyafeti adı verilen özel giysilerin üretilip satıldığı mağazalar ve markalar vardır. Bunun yanında giymek istediğiniz kıyafeti terziyede diktirebilirsiniz. Düğüne davetli baylar ise takım elbise satın alabilecekleri mağaza, marka ve yine alternatif olarak terzileri tercih edebilirler.Terzileri tercih edecek davetliler provalar için vakit ayırmak zorunda kalacaktır. Hayatınızın yoğun temposu yüzünden terziye vakit ayıracak zamanınız olmadığını düşünüyorsanız, üzülmeyin.

  Özel günler için farklı model ve kalıpta tasarımcılar tarafından hazırlanmış gece kıyafeti, abiye, ve takım elbise bulabileceğiniz çok sayıda mağaza ve marka vardır. Düğün günü için aradığınız özel giysiyi, doğru beden ölçünüzü bilerek üzerinize tam olanı bulabilirsiniz. Giyeceğiniz elbise rahat ve şık durmalıdır. Üzerinizde taşımaktan rahatsızlık duyacağınız, dar ya da bol gelen bir giysi düğün gününde canınızı sıkabilir. Giysinizi almaya gittiğiniz mağazada size yardımcı olacaklardır. Isterseniz yanınızda zevkine güvendiğiniz ve dikkatli bir yakınınızı alabilirsiniz. Düğün günü için giyeceğiniz özel giysiysinizi seçerken fikir almalısınız fakat kimseye teslim olmayın. Emin olun ki vücudunuzda ki kusurları ve güzellikleri en iyi siz bilirsiniz. Ve giyim insanın kişiliğini ortaya koyar, şık ve güzel olduğunuzu kanıtlamanın en uygun yerlerinden biride düğünlerdir.


   
şik Ve zarıf olun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. şik duş süzgeçleri

  şik duş süzgeçleri

  şik duş süzgeçleri BENİM DUŞ SÜZGECİM NORMAL PLASTİK BEYAZ YA SİZİNKİ ? BELKİ FARKLI BELKİ AYNI AMA ŞİMDİ GÖRECEKLERİMİZ METAL VE OLDUKÇA ŞIK :)
 2. Olsen kardeşler ve stilleri

  Olsen kardeşler ve stilleri

  Farklı stilleriyle ve kendine özgü stilleriyle Olsen kardeşler...
 3. şike soruşturmasında son durum

  şike soruşturmasında son durum

  Şike soruşturmasında son durum son aşama ile ilgili haberler nedir arkadaşlarım. Bununla alakalı görsel yda yazılı basında çıkan en son haberi paylaşırsnız sevinirim. Ne olacak takımların durumu aziz efendinin durumu teşekkürler.
 4. Şike Davasında Yıldırım ve Mosturoğlu'nun Ses Kayıtları!

  Şike Davasında Yıldırım ve Mosturoğlu'nun Ses Kayıtları!

  aziz yıldırım ses kaydı 2011, şike soruşturması, aziz yıldırım, şekip mosturoğlu, ses kayıtları, son dakika haberleri, son gelişmeler, ile ilgili bilgiler burada melekler Türkiye 1.Futbol Liginde sular bir türlü durulmuyor melekler :S Soruşturmanın bir sonuca bağlanması beklenirken hergün yeni haberlerle gündem bulanıyor.Yeni haber ise telefon ses kayıtları! Ülke gündemini sarsmaya...

Sayfayı Paylaş