Sikiysa İndİrİn!

ezo77

ezo77

Banned
Sikiysa İndİrİn!
Sıkıysa indirin!

Defolsunlar!
ÜskÜdar Çamlıca’daki evinin terasına astığı Türk bayrağıyla ilgili kaymakamlığa yapılan şikayete sert tepki gösten Trabzonlu Mehmet Bölükbaşı, “Vatanını, bayrağını sevmeyenler defolup gitsin” diye konuştu.

Savcılar göreve
Kaymakamlığın şikayet dilekçesini işleme koymasından da büyük üzüntü duyduğunu belirten Mehmet Bölükbaşı; Savcıları, kendisinden şikayetçi olanlar hakkında bayrağa muhalefetten işlem yapmaya çağırdı.

“Vatanını, bayrağını sevmeyenler defolup gitsin” diyen Mehmet Bölükbaşı’na destek veren komşuları evlerinin balkonuna Türk bayrağı astı.

Bayrağımı indirtmem
Mehmet Bölükbaşı Çamlıca’daki evinin terasına astığı Türk bayrağıyla ilgili yapılan şikayete sert tepki gösterdi.

Askerliğini Komando Asteğmen olarak yapan 68 yaşındaki Mehmet Bölükbaşı, adını Hasan İşçan olarak Üsküdar Kaymakamlığı’na bildiren kişinin şikayetinin ardından polis memurlarının evine gelerek terastaki bayrağı indirmek istemeleriyle ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Şikayet üzerine gelen 2 polis memuruna “Yazılı bir talimat olmadan bayrağı indirmeyeceklerini” söylediğini hatırlatan Bölükbaşı, “Başka bir gün yine polisler geldi. Memurlardan bir tanesi çok mahzun bir şekilde ‘Amca buradan bayrağı indirmen gerekiyor’ dedi. Ben onlara yine yazılı talimat olmadan bayrağı indirmeyeceğimi söyledim” dedi. Bayraktan rahatsız olanları duyduğunda ölümünün yaklaştığını hissettiğini belirten Bölükbaşı, “Türk bayrağının birçok yerde asılı olduğunu görüyorum. Yasak olmadığını düşünüyorum. Böyle bir şey varsa özür diliyorum. Bu bayrak önce kalbime gömülü, sonra da evimin köşesindedir. Hatam varsa telafi yoluna gideyim, yoksa da kapısında Cumhuriyet savcısı yazılı değerli savcılarımız Cumhuriyetimiz’in sembolü bayrağımızdan şikayetçi olanlarla ilgili bayrağa muhalefetten işlem yapsın, böylelerinin en ağır şekilde cezalandırılmalarını istiyorum” diye konuştu.

Herşeyi göze alırım
Şikayetçi tarafı tanımadığını ifade eden Bölükbaşı, “Vatanını, milletini, bayrağını sevmeyenler var. Benden şikayetçi olanlar da bunlardan biridir herhalde.Türk bayrağı için her şeyi göze alırım” dedi. Bölükbaşı, vatanını sevmeyenler için “Defolsun, gitsin” ifadesini kullanırken kendisine çok sayıda destek telefonlarının geldiğini söyledi.


Haber : Yüksel MUTLU
 
ezo77

ezo77

Banned
Ce: Sikiysa İndİrİn!

sanki başka memlekette yaşıyoruz Albayrağımı istediğim yere asarım arkadaş budamı suç....

umarım asparagas bi haberdir...
 
A

asena66

Yeni Üye
Üye
Ce: Sikiysa İndİrİn!

:tea::Cool2:Mehmet amcam helal olsun.Ay Yıldız aşkı başka.
 
fuşya

fuşya

Yeni Üye
Üye
Ce: Sikiysa İndİrİn!

Bu şikayetçi şahıslar devlet kurumlarının hiçbirine adım atmasın o zaman. Hastanelerden yararlanmasın, okullara girmesin yararlanmasın... Hele Ankara' ya hiç adım atmasınlar! Dört duvar anlı şanlı Ay Yıldızlı Al Bayrak buralarda... Çarpılırlar.
 
M

minerwa

Forum Okuru
Ce: Sikiysa İndİrİn!

ne demek yaa bayrağı indirin!!! bir de hangi yüzle savcılığa gidip şikayet ediyorlar..bu ülkenin bayrağının kimleri rahatsız ettiğini hepimiz biliyoruz!!! bayrağı kaldırtanlar hakkında cezai işlem yapılmalıdır bana göre!!!
 
Üst