1. Misafir

Misafir Forum Okuru

sıla ve boran'ın düğününden kareler

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sıla ve boran'ın düğününden kareler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç'ın düğününden kareler

Kıraç'ın düğününden kareler

kıraçın düğünü kıraçın ayşesi kızının resmi kıracın kızının fotoları kıraç ın ayşesi Kıraç’ın dün Kalamış’ta yapılan düğün töreninden ilk kareler.. İşte kare kare Kıraç ve Ayşe’nin en mutlu günü İŞTE AYŞE'YLE KIRAÇ'IN İLK DANSI İŞTE "EVET" ANI HATIRA FOTOĞRAFI...
  2. ve sonunda düğününü de gördüm

ve sonunda düğününü de gördüm

Ewet meleklerimmmm.... Acılar insanı olgunlaştırıyo mu gerçekten...Daha 21 yaşındayım ben...Son dört yıl hayatımın hem en güzel hemde en kötü yılları oldu...Sevmek Sevilmek birine aşık olmak bu kadar insanın hayatını etkiler mi??? Çoğu melek arkadaşım bilir neler yaşadım neler çektim onun için... ellerim titriyo düşündükçe yazamıyorum aslında tıkanıyorum nefes almakta zorlanıyorum ama...
  3. Cansel Elçin Düğününden En Özel Kareler

Cansel Elçin Düğününden En Özel Kareler

cansel elçin evlendi cansel elçin haberleri cansel elçin düğün Sevgili melekler, geçtiğimiz gece düzenlene bir törenle evlenen Cansel Elçin Pınar Apaydın çiftinin geceden en özel karelerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler. İşte Cansel Elçin düğün fotoğrafları.. :)
  4. Cenk Ertan'ın Düğününden En Güzel Kareler

Cenk Ertan'ın Düğününden En Güzel Kareler

cenk ertan düğünü cenk ertan düğün resimleri cenk ertan düğün fotoları Sevgili melekler, az önce paylaştığımız Cenk Ertan'ın evlilik haberi ardından bu konumuzda da çiftin düğün fotoğraflarından bazılarını sizlere göstermek istiyoruz. Çifte Meleklermekani.com ailesi olarak mutluluklar diliyor ve Cenk Ertan düğün fotoları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.. :)

Sayfayı Paylaş