şimdi gelelim benim hamişlik belirtilerime:):)

Arkadaslar merhaba ben de 5 aylik evliyim. Biz de ilk aydan sonra korunmayi biraktik ama henuz olmadi. Burada hamile olanlarin mutluluklarini gormek cok guzel... Darisi isteyenlere insallah... Allah bu mubarek kadir gecesinde dualarimizi kabul eder insallah..

mrb herkese. ben bundan 4 ay önce dış gebelik yaşadım. 3 aylık bi korunmadan sonra hsg filmim çekindi. hsg çekindiğim hafta başladım denemeye. ilişkiden iki gün sonra kasıgımda batmalar var. neden bilemedim. yani senin anlattığın kask batması var ama 2 gün içinde olmaz dimi başka bi nedendir bu batmalar.

Canim ya butun bu saydiklarin maddelerinin hepsini tasiyorumda hemen hemen sadece bir $lk haric oda SIK SIK cikmiyorum adet donemin bittikten sonrami idrar basladi yoksa adeten sonrami basladi? Bide adet doneminden kac gun sonra test yapabiliriz tam positiv cikmasi icin eczanelerde satilan testlerden

Slm ben bi soru sormak istiyorum bayanlar .benim adetime 6 gün var ve bir haftadan beri belim kasığımda ağrilar bazen çok şiddetleniyor dayanılmaz oluyo acaba hamilemiyim böyle erken belli oluyormu çok kafama taktım yardımcı olurmudunuz?

Gebelik belirtileri o kadar erken belli etmeye bilir adetten 8-9 gün önce adet belirtileri başlar. Ayrıca adet belirtileri ile gebelik belirtileri çoğunlukla birebir tuttuğundan ayırmak çok zordur. Regli gecikmesine kadar lütfen sabırlı olun..

Rabbim bana da tattirsin sizin tattiginiz duyguları bende bebekleri çok ama cooooooook severim inşallah Rabbim banada nasip eyler en kısa zamanda inş

Merhaba hanımlar ben yeni geldim bu sayfaya bende 5 haftalık hamileyim ve garip bir heycanlıyım

kızlar merhaba bende henüz gecikme yok adetime 11 gün var ama belirtilerin hepsi var sizce bebiş varmıdır