Etiketler:
 1. peruri

  peruri Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  5 Şubat 2008
  Mesajlar:
  22
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ankara

  Şimdi yaşamayı seviyorum. Çünkü içimde sen varsın ....

  Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında peruri tarafından paylaşıldı.

  sen varsın içimde yaşamayı seviyorum içimde sen varsın yaşamayı sevmek yaşamak demek benim için o halde seviyorum Bir şey var sende, bulamıyorum. Beni nasıl bu hale getirdin anlamıyorum. Yüzümde bir gülücük içimde sonsuz enerji güne keyifle başlayıp keyifle bitiriyorum. Aşka küskün yüreğimde kelebekler uçuşuyor.Neredeyse yaz bitecek ben sanki baharı daha yeni yaşamaya başlıyorum.
  Bir şey var sende, adını koyamıyorum.Nereye baksam seni görüyorum, kiminle konuşsam sen oluyorsun. Sen olunca başka hiç bir şey umrumda olmuyor. Senin adını heceliyorum.Yanımdasın_değilsin farketmiyor. Her anımda seni yaşıyorum.
  Bir şey var sende, nedir bilmiyorum.Seninleyken bile seni özlüyorum. Yollrım hep sana çıkıyor, ben sana yürüyorum. Gökkubenin en hoş sedası olup sadece senin adını haykırmak, sadece sana duyduğum hayranlığı anlatmak istiyorum.
  Bir şey var sende, bir türlü anlıyamıyorum. Uçsuz bucaksız masmavi deryasın sanki, ben ise senin kıyıların avuruyorum.Maviyi bir tek sana yakıştırıyorum. Sen mavi oluyorsun, ben sana bakıyorken kendimi kaybediyorum.Sessizlik dağılıyor sesin kulaklarımdan yüreğime akıyor. Bütün şarkıları sana armağan ediyorum.
  Bir şey var sende, dilimin ucunda söyliyemiyorum. Yalnız gecelerime inat şimdi karanlığımı milyonlarca yıldızla aydınlatıyorum. Her yıldız sensin, gecemin yıldızı, sevdamın yıldızı ömrümün yıldızısın. Yoksan kaldırıyorum başımı göye senden milyonlarcasını görüyorum. Her gece yıldızlarla sevişiyorum.
  Bir şey var sende, soramıyorum. Seni kimse bilmesin, kimse görmesin istiyorum. Bana kal, benim ol diye dualar ediyorum. Yalancı aşkları, tükenmiş sevdaları kendi tarihimin sayfasın agömüp, yeni bir defter açıyorum. Bir tek seni yazıyorum. Yaz yaz bitmez öykülerin kahramanı oluyorsun.
  Bir şey var sende, tanımlayamasamda, işte ben o şeyi arıyorum.Seni nefes nefes gecelere, deli sevişmelere, sevdayla uyanan sabahlara, bitimsiz günlere davet ediyorum. Gel seninle aşkında, sevdanında en koyusunu yaşayalım. Bir kalbi keşfetmenin mutluluğuna yeniden varalım.
  Bir tende erimek neymiş öğrenelim??Seni sevdiğimi anlatmaya çalışırken ne kadar çaresiz olduğumu görüyorum. Her sözcükten sonra yeniden düşünüyorum. Seni yeterince anlatabildim mi diye. Ne desemde sevdamı anlatsam diye düşünüyorum. Bu güne kadar söylenmiş en güzel sevda sözcükleri bile sana olan sevdamı ifade edemeyecek diye korkuyorum.

  Dünyanın bütün dilleri ile ''Seni Seviyorum'' desem yatmeyecek biliyorum. Sen sözcükleri ölümsüz kılansın, senin adını anmak bile tarif edilmez bir sevinç yayıyor içime.
  Şimdi yaşamayı seviyorum. Çünkü içimde sen varsın ....


   
Şimdi yaşamayı seviyorum. Çünkü içimde sen varsın .... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. senı seviyorum çünkü?

  senı seviyorum çünkü?

  seni seviyorum çünkü Sevgilinizle neden beraber olduğunuzu oturup hiç düşündünüz mü? İlişkinizi ayakta tutan asıl duygunun ne olduğunu... Herkes kendi ilişkisini, kendi duygularını yaşayıp duruyor. Sonsuza dek sürecekmiş gibi gözüken ilişkiler bir anda biterken, "Nasıl birlikteler" diye baktığınız çiftler yıllarca birbirlerinden kopamıyorlar. Beraberliği sürdüren sebepler iyi ya da...
 2. Sen olan yanlarımı, içim acıyarak yaşamaya çalışıyorum...

  Sen olan yanlarımı, içim acıyarak yaşamaya çalışıyorum...

  dönüyorum Düşselliğinden gerçekliğime, kendime kendimle olan benliğime yeniden. Yaşıyorum anlamsız bir hayatı, tüm gelgitlerimi geride bırakıyorum. Anlamı yok artık geçmişimin ne geleceğimin, bir yerinde tüketiyor beni katran karası geceleri bu hayatın. Bu sevda yükünü artık taşıyamaz oluyorum, tükeniyorum... anLıyorum Sensizlik çaresizlik, çaresizlikte bir o kadar sensizlik aslında....

Sayfayı Paylaş