1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0

Sinan Şamil Sam yoğun bakımda

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Hastaneye kaldırılan WBC Dünya Kıtalararası Ağır Sıklet Boks Şampiyonu Sinan Şamil Sam, yoğun bakımda tutuluyor. [​IMG]
    Sinan Şamil Sam, 15 Aralık Çarşamba gecesi kan kusması üzerine 29 Mayıs Hastanesi'ne yatırıldı.

Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, Sinan'ın durumuyla yakından ilgilendiklerini belirtti. Gece 02.00'de hastaneye kaldırılan Sinan'ın sadece ailesiyle görüştürüldüğünü ifade eden Gözgeç, “Biz de elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Tedavisi sonrasında kendisine federasyon bünyesinde bir görev vermeyi düşünüyoruz. Durumu günden güne iyiye gidiyor. Ancak riskleri göz ardı etmeyen doktorlar, milli boksörün yoğun bakımda kalmasını uygun gördüler” dedi.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Büyük geçmiş olsun.

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun :S

Sinan Şamil Sam yoğun bakımda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şeyh Şamil

Şeyh Şamil

İmam Şamil 1797 yılında Dağıstan’ın Gimri köyünde dünyaya geldi. Babası Dengau Muhammed’dir. Şamil Kumuk kökenli bir Türk'tür. 15 yaşında iken at binerek kılıç kuşandı. 20 yaşına geldiğinde iki metreyi aşan boyu ile atlama, ateş etme, güreş, koşu, kılıç gibi spor dallarında üstün yetenek sahibi olmuştu. Öğrenimine bilgin Said Harekani’nin yanında başladı. Daha sonra kayınpederi olan...
  2. Sinan Özen - Şimdi Yoksun

Sinan Özen - Şimdi Yoksun

Şimdi yoksun bir uzak kentte yaşıyorum Tiren katarları geçiyor akşamları burada Nakarat şarkılar söylerincesine Gözlerm seni arıyor sevdalım Hiç sevmedigim bu yalnız aksamlarda Sensizlige alışıyorum Ölümü bekleyen hastalar gibiyim Bir oluyorum bir yaşıyorum Şimdi yoksun bir eski şarkıyı anlatıyor Kasım şarkıları şimdi yoksun Silemedim gözlerimden akan damlaları Şimdi yoksun son kuş...
  3. Murat Soydan yoğun bakımda

Murat Soydan yoğun bakımda

murat soydan murat soydanın oğlu Ünlü oyuncuya geçmiş olsun diyoruz ve haberimize geçiyoruz meleklerim... Türk Sineması'nın kilometre taşlarından Murat Soydan, önceki gece rahatsızlandıktan sonra acil olarak Bahçelievler Hizmet Hastanesi'nde yoğun bakıma alındı. Hastane yetkilileri, ünlü sanatçının aort rahatsızlığı sonucu hastaneye getirildiği ve yoğun bakımda her türlü müdehalenin...
  4. Ekrem Bora Yoğun Bakımda

Ekrem Bora Yoğun Bakımda

Ekrem Bora sağlık durum Ekrem Bora Yoğun Bakımda Türk Sineması'nın usta isimlerinden Ekrem Bora yoğun bakımda hayat mücadelesi veriyor. Son günlerde sanat camiasının usta isimlerinin hastalık haberini duymak, bizleri gerçekten de üzdü. Dileriz ki Ekrem Bora ve Kadir İnanır tez zamanda eski sağlıklarına kavuşurlar. Şimdi size Ekrem Bora'nın haberini aktarıyoruz Melek'ler. Ünlü oyuncu,...
  5. Sinan Akçıl Yoksa Evleniyor mu?

Sinan Akçıl Yoksa Evleniyor mu?

Bu konu; Sinan Akçıl Yoksa Evleniyor mu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı müzisyen Sinan Akçıl'ın evleneceği öne sürüldü. Şarkıcı Hadise'nin ardından adı hiç kimseyle anılmayan Akçıl'ın evleneceği iddasını gazeteci Önder Sarıahmetoğlu ileri sürdü. İşte haberin detayları... Sinan Akçıl, Hadise’yle yaşadığı aşkın ardından kimseyle görüntülenmemişti. Ünlü...

Sayfayı Paylaş