Sinava Gireceklerin Tespiti

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Sinava Gireceklerin Tespiti
Madde 29 - (Mülga madde: 30/01/1979 - 2178/8 md.; Yeniden düzenlenen madde: 02/05/2001 - 4667/18. md.) Sınava girecek olanlara, stajyer listesinde yazılı oldukları baro yönetim kurulunca sınav başvuru belgesi verilir ve bunların listesi Türkiye Barolar Birliğine bildirilir.
Avukatlık sınavında altı defa başarısızlığa uğrayan stajyer bir daha sınava giremez.

Stajyer, haklı ve geçerli bir mazereti olduğunun Türkiye Barolar Birliğince kabulü dışında staj bitim belgesinin verildiği tarihten itibaren dört yıl içinde sınava giriş haklarının tamamını kullanmak zorundadır.

lütfen Sınava Girecek Olanlara Tavsiyeler verin hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Sınava Girecek Kişilere Başarı Mesajları Sınava Girecek Kişilere Başarı Mesajları
sınava girecek kişiler için mesaj, sınav kutlama mesajları, başarı mesajları Sınava girecek kişilere başarı temennisin de bulunan mesajlar göndermek isteyenler için kişiyi motive eden en güzel başarı mesajlarını sizler için paylaşıyoruz...
Güzel Sözler & Mesajlar 0
2013 Yılında LYS Sınavına Girecek Öğrencilere Müjde! 2013 Yılında LYS Sınavına Girecek Öğrencilere Müjde!
2013 lys sınavı 2013 lys sınav bilgileri 2013 lys sınavına girecek öğrenciler Lise son sınıfta okuyan ve lys sınavına girecek olan öğrencileri ve velileri sevindirecek bir haber geldi! Buna göre sınava girecek öğrenciler 45 günü aşmamak...
Eğitim Şart 0
Sınava Girecek Kişiler İçin Tesirli Dua Sınava Girecek Kişiler İçin Tesirli Dua
bu konu sınavda başarılı olmak için okunması gereken dua bilgilerine yer vermektedir. Sınava girecek kişiler için sınav öncesi okumaları gereken dua bilgilerini sizler için paylaşıyoruz. Başarılı olmak, sınavı kazanmak için inançlı bir kalple...
Dua Ayetler Hadis 0
Sınava Girecek Meleklerimiz İçin Öneriler, Tavsiyeler Sınava Girecek Meleklerimiz İçin Öneriler, Tavsiyeler
sınav tavsiyeleri sınav önerileri Sevgili melekler, bildiğiniz gibi yarından itibaren 2012 LYS...
Bunları Biliyor musunuz ? 0
lütfen Sınava Girecek Olanlara Tavsiyeler verin lütfen Sınava Girecek Olanlara Tavsiyeler verin
Merhaba ben sınava hazırlık yapıyorum ve sizden benim gibi sınava girecek olanlar için öneriler istiyorum malumunuz heyecan hat safhada ve lütfen Sınava Girecek Olanlara Tavsiyeler verin :)
Soru-Cevap 1