1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Sinbo’dan ‘kırışık düşmanı’

  Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Sinbo’dan ‘kırışık düşmanı’ Sinbo, evde hanımların hayatını kolaylaştıracak yeni bir ürün sunuyor. Ütü yapmayı zevkli ve kolay bir işe dönüştüren ‘kırışık düşmanı’ Sinbo SSI 2827 ütü, çelik kazanında sakladığı güçlü buharla, çamaşırlardaki kırışıklıkları kolayca açıyor.
  Dakikada 70 gr buhar püskürtme kapasitesine sahip olan SSI-2827, özel haznesiyle kesintisiz buhar sağlıyor. Güçlü ve sürekli buhar ise hem ütü yapmak için harcanan süreyi kısaltıyor hem de yüzde 100 başarılı bir sonuç sunuyor. Ütü, alüminyum tabanı, 700 ml kapasiteli çelik kazanı, güçlü buhar basıncı, 1200W kazan gücü, 800W ütü gücü, güvenlik kilidi ve kuru yanma korumasıyla dikkat çekiyor. İki yıllık garantisi bulunan SSI-2827, Türkiye’nin önde gelen market ve mağazalarında 89 YTL’lik fiyata satılıyor.

   
Sinbo’dan ‘kırışık düşmanı’ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kırışıklara karşı maske

  Kırışıklara karşı maske

  kırışıklar için maske kirisiklar icin maskeler kirisiklar icin maske kırışıklara karşı bitkisel çözüm kırışıklara karşı Malzemeler: Kaymak + Elma Hazırlanışı: Bu maskeyi hazırlamak için soyulmuş bir elma ve üç kaşık kaymağı mikserle bir kaç dakika karıştırmanız yeterli. Karışımı cildinize yaydıktan sonra temiz bir bezle yüzünüzü kapatın. Yaklaşık on dakika bekledikten sonra maskeyi silin...
 2. ırz düşmanı

  ırz düşmanı

  İnsanlar için hile ve düzen kuran, alçak yaratılışlı hain kimseye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Zina.)
 3. Düşmandan kaçmak

  Düşmandan kaçmak

  Rüyada düsmandan kaçmak rüya sahibinin bulundugu ahlakin kendisinden gitmesine isarettir.
 4. Düşman Karşisi:

  Düşman Karşisi:

  Madde 9 - Seferberlikte düşman ile müsademeyi intizaren emniyet hizmetleri tatbik ve ifa olunmağa başladığı zamandan itibaren bu müsademeye memur kıta, gemi, tayyare düşman karşısında sayılır.
 5. kırışıklara elveda!!!

  kırışıklara elveda!!!

  kırışıklara elveda deme zamanı gelmiş:D:D de kırışıklıklarıyla mutsuz olan kadınların haberi yokmuş:D:D eee bizde onlara haber edelim dimi huuu kadınlar kırışıkları artık kafanıza takmayın buyrun elveda diyin:D:D Kırışıklara karşı maske Kaymak + Elma Bu maskeyi hazırlamak için soyulmuş bir elma ve üç kaşık kaymağı mikserle bir kaç dakika karıştırmanız yeterli. Karışımı cildinize yaydıktan...

Sayfayı Paylaş