1. KızılÖtesi

  KızılÖtesi Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  28 Nisan 2008
  Mesajlar:
  3.416
  Beğenilen Mesajlar:
  9
  Ödül Puanları:
  38

  Sinem kobal her projeye evet demiyor!

  Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

  DİZİ TEKLİFİ YAĞIYORMUŞ!

  < Konu Resmi..>


  TV8'DE YAYINLANAN BAŞAK SAYAN'IN SUNDUĞU 'KAYIT DIŞI' PROGRAMINA KONUŞAN SİNEM KOBAL, HER İŞTE YER ALMAK GİBİ BİR GAYESİNİN OLMADIĞINI SÖYLEDİ.


  Kendisine çok sayıda proje geldiğini vurgulayan güzel oyuncu, 'Çalıştığım işlerde gerçekten çok iş yapmaktan değil, az ve öz iş yapmaktan yanayım. Bu yüzden de çok seçici davranıyorum. Sonuçta çok fazla iş teklifi alıyorum ama çoğunu kabul etmiyorum. Çünkü yavaş yavaş adım adım, çok genç bir oyuncuyum daha önümde çok uzun yıllar var. O yüzden yavaş yavaş sindire sindire gitmeyi hedefliyorum. Asıl amacım kalıcı olmak' şeklinde konuştu.

  Yaşına uygun roller oynaması gerektiğini ifade eden Sinem Kobal, ne yaşını büyük gösterecek ne de küçük gösterecek işler yapmadığını sözlerine ekledi.


   
Sinem kobal her projeye evet demiyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sinem Kobal yakında evleniyor

  Sinem Kobal yakında evleniyor

  UZUN SÜREDİR MUSTAFA SİRMEN'LE CİDDİ BİR İLİŞKİ YAŞAYAN SİNEM KOBAL, HAKKINDA ÇIKAN 'AYRILIK VE KAVGA' HABERLERİNİN GERÇEĞİ YANSITMADIĞINI SÖYLEDİ. Uzun süredir Mustafa Sirmen'le ciddi bir ilişki yaşayan Sinem Kobal, hakkında çıkan 'ayrılık ve kavga' haberlerinin gerçeği yansıtmadığını söyledi. Hatta iddialara göre; Sinem ile Mustafa çifti, önümüzdeki yaz evlenmek için plan bile yaptı.
 2. Sinem Kobal Madrid'de yaşıyor

  Sinem Kobal Madrid'de yaşıyor

  sinem kobal madrid sinem kobal sevgilisi arda turan fotoları haberleri burada arkadaşlar. Küçük Sırlar dizisinin final yapmasından sonra, güzel oyuncu Sinem Kobal sevgilisi Arda Turan'ın ardından Madrid'e gitti ve artık orada yaşıyormuş Melek'lerim. Bizde Hürriyet Kelebek'de yer alan Sinem Kobal Madrid haberini sizlerle paylaşıyor ve güzel oyuncu Sinem Kobal ve Arda Turan'a bir ömür boyu...
 3. Sinem Kobal Resimleri

  Sinem Kobal Resimleri

  Sinem Kobal Resimleri Az önce Arda turan resimleri istemiş arkadaşın biri bende şimdi sizden o arkadaşa cevaben Sinem Kobal Resimlerini istiyorum :)
 4. Sinem Kobal fotoğrafları

  Sinem Kobal fotoğrafları

  Sinem Kobal Resimler Sinem Kobal Resim Galerisi Geçtiğimiz günlerde uzun süren ilişkisini bitiren ve Arda Turan'dan ayrıldığını duyuran Sinem Kobal'ın resimlerini sizler için ve Sinem Kobal hayranları için bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler.
 5. Sinem Kobal evleniyor mu?

  Sinem Kobal evleniyor mu?

  Sinem Kobal evleniyor mu? Sinem Kobal ibrahim Çelikkol'u ailesiyle tanıştırdı, Sinem Kobal ibrahim Çelikkol ile evlenecek mi? Güzel oyuncu Sinem Kobal Arda Turan'dan ayrıldıktan sonra yeni bir ilişkiye başladı. Oyuncu arkadaşı İbrahim Çelikkol ile aşk yaşamaya başlayan Sinem Kobal, yeni sevgilisinin ailesiyle de tanıştı. Sinem Kobal yine evlilik yolunda! SİNEM KOBAL YİNE EVLİLİK YOLUNDA!...

Sayfayı Paylaş