1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sinem Kobal kiralık araba sırrını açıkladı!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sinem kobal arabası, kiralık araba, kiralık araba sırrını açıkladı ve haberi burada arkadaşlar.

< Konu Resmi..>

Günümüzün en başarılı ve en gözde oyuncularından güzel Sinem Kobal, neden kiralık araba kullandığının sırrını ilk kez açıkladı. biz de osır açıklamasını sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:)

Oyuncu, Sinem Kobal önceki gün Hepsi Grubunun üyesi Cemre ile Bebek'teydi. Bir kafede oturup sohbet eden ikili, daha sonra Bebek'te kısa bir yürüyüş yaptı.Dönüşte Kobal'ın otopark görevlilerinden apar topar anahtarını alarak hiç bir şey konuşmadan kiralık BMW'sine binmesi dikkat çekti. Uzun zamandır kiralık otomobil kullanan Kobal, Vatan'a şu açıklamada bulundu:

"13 yaşından beri çalışıyorum ve kendi ayaklarımın üzerindeyim. Para kazanmanın kolay olmadığını biliyorum. Bu yüzden de hiç bir zaman çok büyük paralar verip otomobil almak istedim. 20 yaşından bu yana yani yaklaşık 3 yıldır kiralık otomobil kullanıyorum, böyle mutluyumç Satın almayı da düşünmüyorum, çünkü öyle lüks merakım yok"

Sinem Kobal kiralık araba sırrını açıkladı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinem Kobalın kardeşi

Sinem Kobalın kardeşi

sinem kobalın kardeşi sinem kobal kardeşi kerem kobal kobalın kerem sinem kobalın kardeşi, kardeşleri, kerem, kerem kobal hakkında bilgiler burada! Güzel oyuncu Sinem Kobal'ın kardeşi Kerem Kobal ile resimlerini ve iki kardeşin haberlerini sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. Haberlere göre, Sinem Kobal'ın erkek kardeşi Kerem Kobal, EFES'te oynuyormuş Melek'ler. Abla ve...
  2. Sinem Kobal Neden Kiralık Araba Kullanıyor?

Sinem Kobal Neden Kiralık Araba Kullanıyor?

Sinem kobal, kiralık arabası, neden kiralık araba kaullanıyor konuları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Sinem Kobal arkadaşı ile sohbetinin ardından magazin ekiplerine yakalanmış ve neden kiralık araba kullandığı sorusunu yanıtlamış meleler. Sinem Kobal, kiralık araba kullanmasının sırrını ilk kez açıkladı. Oyuncu, Sinem Kobal önceki gün Hepsi Grubunun üyesi Cemre ile...
  3. Sinem Kobal Resimleri

Sinem Kobal Resimleri

Sinem Kobal Resimleri Az önce Arda turan resimleri istemiş arkadaşın biri bende şimdi sizden o arkadaşa cevaben Sinem Kobal Resimlerini istiyorum :)
  4. Sinem Kobal fotoğrafları

Sinem Kobal fotoğrafları

Sinem Kobal Resimler Sinem Kobal Resim Galerisi Geçtiğimiz günlerde uzun süren ilişkisini bitiren ve Arda Turan'dan ayrıldığını duyuran Sinem Kobal'ın resimlerini sizler için ve Sinem Kobal hayranları için bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler.
  5. Sinem Kobal evleniyor mu?

Sinem Kobal evleniyor mu?

Sinem Kobal evleniyor mu? Sinem Kobal ibrahim Çelikkol'u ailesiyle tanıştırdı, Sinem Kobal ibrahim Çelikkol ile evlenecek mi? Güzel oyuncu Sinem Kobal Arda Turan'dan ayrıldıktan sonra yeni bir ilişkiye başladı. Oyuncu arkadaşı İbrahim Çelikkol ile aşk yaşamaya başlayan Sinem Kobal, yeni sevgilisinin ailesiyle de tanıştı. Sinem Kobal yine evlilik yolunda! SİNEM KOBAL YİNE EVLİLİK YOLUNDA!...

Sayfayı Paylaş