sinemada çocuk kalan aşklar ve fantastik masallar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İçimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk..

İçimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk..

Yüreğime iyilik yağmurları yağdırmayalı öyle çok zaman geçti ki... Herbir hücreme dolan pırıltıdan ibaret yaşamak.. Sadece bir pırıltı.. Varlığınla parlayan,yokluğunda acıtan.. Kelepçelenmiş dudaklarına sahte gülücükler,ne yapsam boş. Oysa ben öyle çok uğraşmıştımki demir almamak için limanından,öyle çok yutkunmuştumki... Boğazıma dolandı sevgime dair ne varsa. Kirpiklerime saklandı...
  2. Giden ve kalan sevgilinin dilinden aşk

Giden ve kalan sevgilinin dilinden aşk

GİDEN SEVGİLİ: Aşkı ben mi tanımlayacağım şimdi ve bu bitmez soruların cevaplarını… Aşk bana göre bir tutku, bir macera ve hayal ürünüydü sadece o kadar… Biri çıkmıştı karşıma yalnızlığın en ağır idamlarında… Sevmeli miydim ve sevgili olmalı mıydım bir türlü karar veremiyordum… Ama onun o manalı gözleri ve içten gülümsemesi içimi ısıtıyordu… Belki de tutunacak dalımı da bulmuştum,...
  3. Giden ve kalan sevgilinin dilinden aşk...

Giden ve kalan sevgilinin dilinden aşk...

Giden sevgili! Aşkı benmi tanımlayacağım şmdi ve bu bitmez soruların cevaplarını...AŞK bana göre bir tutku,bir macera ve hayal ürünüydü sadece o kadar..Biri çıkmıştı karşıma yanlızlığın en ağır idamlarında..Sevmelimiydim ve sevgili olmalımıydım bir türlü karar veremiyordum...Ama onun manalı gözleri ve içten gülümsemesi içimi ısıtıyordu...Belkide tutunacak dalımı da bulmuştum,yanlızlığiın en...
  4. Dede ve ninede kalan çocuklar

Dede ve ninede kalan çocuklar

Çocuğun en çok sevdiği ve duygusal açıdan bağlı olduğu, anne-babasıdır. Kardeşler, amcalar, dayılar, teyze ve halaların yanında dede ve nineler yakın ilişkilerde önemli bir yere sahiptir. Anne-baba düşkünlüğünün yerini dede ve nine düşkünlüğünün aldığı bazı durumlarda çeşitli sorunlarla karşılaşılır. Bazı çocuklar zamanlarının çoğunu ...evleri yakın olan büyükanne ve büyükbabalarının yanında...
  5. En güzel Fantastik sinema filmleri

En güzel Fantastik sinema filmleri

en iyi fantastik filmler listesi En güzel Fantastik sinema filmleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda bu güne dek gelmiş geçmiş en güzel ve en çok beğenilen fantastik sdinema fiml isimlerini sizlerle paylaşıyoruz. Gelmiş geçmiş en çok beğenilen fantastik filmlerin listesi şöyle; Alacakaranlık serisi Karayip Korsanları serisi Yüzüklerin Efendisi serisi Harry Potter serisi...

Sayfayı Paylaş