1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Sinop'um Karadenizin İncisi

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

türkeli sinop türkeli karadenizin nesi meşhur karadenizin yemeklerinin adları sinop resimleri
    < Konu Resmi..>

Sinop Genel Görünüm

< Konu Resmi..>

AkGöL

< Konu Resmi..>

AyancıK

< Konu Resmi..>

AkGöL

< Konu Resmi..>

AkGöL

< Konu Resmi..>

Ayancık AkLiman

< Konu Resmi..>

ErfeLek TatLıca Şelaleri

< Konu Resmi..>

ErfeLek TatLıca Şelaleri

< Konu Resmi..>

ErfeLek TatLıca Şelaleri

< Konu Resmi..>

Hamsilos Körfezi

< Konu Resmi..>

Ayancık AkGöL

< Konu Resmi..>

Sinop TürkeLi

< Konu Resmi..>

ErfeLeK

< Konu Resmi..>

Sinop CezaEvi

< Konu Resmi..>

Sinop

< Konu Resmi..>

Sinop'um Karadenizin İncisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karadenizin incisi SİNOP

karadenizin incisi SİNOP

sinopoyunhavaları sinop yöresi oyun havaları sinop yöresine ait maniler manileri Sinop ilinin yerlesme tarihi ilk Tunç Çagiyla baslamistir. MÖ. 7. yüzyilda bir Helen Kolonisi olarak kurulan Sinop, Antik Çag'da Karadeniz'in en önemli kentiydi. Helenistik dönemde Anadolu'nun yerli kültürleriyle, Helen ve Pers kültürlerini birlestirmek isteyen Pontus Devletinin baskentlerinden biri de Sinop'tu....
  2. Saroz'un incisi!

Saroz'un incisi!

saroz otelleri saroz erikli pansiyon enez pansiyonlar erikli pansiyonları keşan pansiyon Keşan ilçesi M.Ö. 30. yy'dan itibaren Luvi ve Trak Türkleriyle başlayan bir geçmişe sahiptir. Yöre daha sonraları eski Yunan, Pers, Makedonya ve Bizans yönetimlerinde kalmış, 14.yüzyılın ikinci yarısında Osmanlı hakimiyetine girmiştir. 1877 yılında ilçe olan Keşan, sırasıyla Rus, Bulgar ve Yunan...
  3. sinop'ta esek sakasıı

sinop'ta esek sakasıı

Sinop'ta eşek şakası 02 Aralık 2006 Cumartesi 14:32 Edinilen bilgiye göre, Merkez Büyük Camisi'ne sabah erken saatlerde gelen bir grup genç, arkadaşları Ahmet Aydın'ın (37) trafik kazasında hayatını kaybettiğini ve ailesinin cenazeyle ilgilenmediğini ileri sürerek salasının okunmasını istedi. Görevli kişiye cenazenin saat kaçta nereden kalkacağıyla ilgili bilgileri veren gençler daha...
  4. Akdenizin incisi antalya

Akdenizin incisi antalya

antalya antalya resimleri hava durumu geçim kaynağı gazate tv radyoları hakkında bilgiler burada meleklerim. Hangimiz akdeniz akşamları şarkısını bilmeyiz ? İşte şimdi sizlere akdenizin incisi Antalyadan bahsedeceğim.Antalya, Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Antalya şehrinin aynı ismi taşıyan merkez ilçesidir.Antalya, Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biridir. Kendine has muhteşem...
  5. Sinop'taki Halk Eğitim Merkezleri

Sinop'taki Halk Eğitim Merkezleri

Sinop'taki Halk Eğitim Merkezleri isimleri yada adres ve telefon numaralarını bu sayfadan bana yazar mısınız kızlar?

Sayfayı Paylaş