Sinüzitiniz Varsa Doğal Tedavi Önerilerimize Göz Atın

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Sinüzitiniz Varsa Doğal Tedavi Önerilerimize Göz Atın
Bu konu; sinüzit için doğal tedaviler ile ilgili bilgiler vermektedir.Sevgili melekler, sinüzit artık çoğu insanda var olan, hatta bir kısmının da anlam vermediği baş ağrıları çekip te ne olduğunu anlayamadığı günümüzün bir hastalığı. Migren benzeri inatçı baş ve yüz kemiği ağrılarıyla bazen migrenle de karıştırılan sinüzit, aslında bizim yaptığımız bazı yanlışlarla ilerleyip yerleşiyor. Saçımızı kurutmadan dışarı çıkmak, üşütmek ve kuru hava solumak gibi.
Bu sayfamızda sinüziti olan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için sinüzite karşı doğal tedavi önerileri sunmak istiyoruz..sinuzit-38.jpg


Sinüzit milyonlarca insanı etkileyen bir rahatsızlıktır. Sinüzitin belirtileri arasında burun tıkanıklığı ve akıntısı, yüzde ve başta ağrı, yüksek ateş ve yorgunluk yer alır.

Sinüzit her yıl milyonlarca insanı etkileyen bir rahatsızlıktır. Sinüzit belirtileri arasında burun tıkanıklığı, yüzde ve başta ağrı, burun akıntısı, yüksek ateş ve yorgunluk yer alır.

Sinüzit burnun kurumasına neden olur ve bu da burunda yanma hissine yol açar. Bu nedenle burnunuzu nemlendirin. Nasal iltihaplanmaları azaltmaya karşı diğer bir doğal yöntem yüze sıcak havlu ve zencefil kompresinin uygulanmasıdır.

Okaliptüs yaprağını bir tutam tuz ile birlikte yapraklar yumuşayana kadar suda kaynatın. Su ılıdıktan sonra okaliptüs suyunu şırıngaya çekin ve burun deliklerinize uygulayın. Burundaki tıkanıklığı açıldığını göreceksiniz. Eğer burun temizlenmezse, sinüs basıncı alında daha fazla hissedilir.

Eğer bu yöntemler işe yaramazsa Sinüvil kullanabilirsiniz. Sinüvil reçetesiz doğal bir üründür ve sinüzit belirtilerini azaltmaya yardımcı olur. Bu ürün ilk olarak sinüslerdeki baskıyı azaltır ve sinüsleri boşaltır.

Okaliptüs yaprağını bir tutam tuz ile birlikte yapraklar yumuşayana kadar suda kaynatın. Daha sonra su ılıdıktan sonra okaliptüs suyunu şırıngaya çekin ve burun deliklerinize uygulayın. Bu doğal çare burundaki tıkanıklığı acır. Eğer burun temizlenmezse, sinüs basıncı alında daha fazla hissedilir. Bu da şiddetli baş ağrılarına yol açar. Birçok kişi bu ağrılara karşı alınlarına nemli sıcak havlu ile kompres yapmaktadır.
 
Üst