1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83

Sıra Dışı Klavyeler buyrun :)

Konu, 'Çöplük' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *yabangülü*

*yabangülü* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sıra Dışı Klavyeler buyrun :)

ay ne kadar büyük klavye

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

tesekkürler cnm paylasım için

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    149
    Ödül Puanları:
    0

teşekkürler

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83

rica ederim melişller

Sıra Dışı Klavyeler buyrun :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sıra dışı ayakkabılar

sıra dışı ayakkabılar

melişşlerrr.... şu ayakkabılara bi bakınnn...2035 de bunlar moda:haha::haha::haha: artık o vakte kim öleee kim kalaaa... ben bayıldım bu ayakkabılara (gülmekten) ya siz...
  2. en sıra dışı eşyalar

en sıra dışı eşyalar

daha bissürü varmış valla çok yaratıcı evlenince evi bunlarla doldurcam :haha:
  3. Sıra Dışı Özgeçmişler

Sıra Dışı Özgeçmişler

Sıra Dışı Özgeçmişler, ozgecmis, cv ornekleri, ozgecmis hazirlamak, is basvurusu konulari burada melekler Merhaba Melekler, İş başvurularınızda kaçınılmaz olarak fark edilmenizi sağlayacak teknikler… 1990 yılında Türkiye’de yazılı özgeçmiş uygulaması yokken yazılı özgeçmişimi renkli bir kağıda fotokopi aldırmıştım. Artık özgeçmişim sevdiğim bir renk olan maviydi. İş başvurusu yaptığım...
  4. Bu nevresim takımları sıra dışı

Bu nevresim takımları sıra dışı

Nevresim modelleri Espirili nevresim takımları Allah'ım ya bu tasarımcılar beni bir gün öldürecek. Neler geliyor akılların ya. Ben niye hiç akıl edemem öyle şeyleri:) bu nevresim takımları çok espirili. Tam çocuk odalarına göre. Ben en çok çikolatalı olanı beğendim. Ya siz meleklerim? Buyrun değişik nevresim takımı modelleri;
  5. Zayıf Kalabilmenin Sırları! Buyrun!

Zayıf Kalabilmenin Sırları! Buyrun!

nasıl zayıf kalırım, zayıf kalabilmek, zayıf kalabilmek için Sevgili melekler, etrafınızda mutlaka görürsünüz, bazı kadınlar ne kadar yerlkerse yesinler kilo almaz, hep zayıf kalırlar. Peki bu kadınların ne yediklerine hiç dikkat ettiniz mi? Siz de tabağınızı sebze ve meyvelerle doldurabilirseniz siz de zayıf kalabilirsiniz. İşte başarılı bir diyetin ardından zayıf kalabilmenin sırları......

Sayfayı Paylaş