1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Sıradışı bir konfor...

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Sıradışı bir konfor... Günümüzde dekorasyon dünyasında birbirinden ilginç ürünler evlerin çok daha sıra dışı tasarlanmasına imkan tanıyor. Dekorasyon alanında, bir radyatörde en çok ihtiyaç duyulan estetik ve güzellik, üreticiler tarafından çözümlenememiş bir detay.

  Decofire, estetik ve işlevsel özellikleri bir arada sunan dünya markaları Cinier Radiateurs ve Fondis Solaris Radiateurs koleksiyonlarının Türkiye pazarında distribütörlüğünü gerçekleştiriyor.

  Cinier radyatör koleksiyonu, merkezi su ısıtmalı ve elektrikli versiyonlarıyla her ihtiyaca cevap veriyor. Pirene Dağlarından çıkan Olycale taşının işlenmesiyle imal edilen taş radyatör koleksiyonunun her bir parçası adeta elle yapılan birer heykel. Sanat-Medeniyet.

  Modern ve Banyo-Mutfak (havlu kurutuculu) olmak üzere 3 farklı kategoriden oluşan koleksiyon Michel Cinier'in benzersiz tasarımlarıyla her mimariye uyum sağlarken, sahip oldukları teknolojileriyle de sağlıklı ve tasarruflu bir ısınma ortamı sağlıyor.


  Ondis Solaris koleksiyonun cam radyatör modellerinin ısıtma kapasiteleri, kolay montajı, uygun ebatları ve geniş renk seçeneği ile yaşanılan mekanlara değer katıyor. Elektrikli olmasına rağmen her radyatör üzerinde yer alan termostat sayesinde elektrik akışı aralıklı olarak sağlanarak enerji tasarufû sağlanıyor. Bu koleksiyonun özellikle aynalı ve havlu kurutuculu modelleri oldukça revaçta.
  Decofire The art of heating' sloganıyla bayilikler vermeyi planlaken, 840 Euro'dan başlayan fiyatlar modeline göre 4400 Euro'ya kadar çıkabiliyor.


   
Sıradışı bir konfor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Bay Pipo / Bir MİT Görevlisinin Sıradışı Yaşamı

  Bay Pipo / Bir MİT Görevlisinin Sıradışı Yaşamı

  Bay Pipo / Bir MİT Görevlisinin Sıradışı Yaşamı: Hiram Abas Elinizde tuttuğunuz bu kitap, Türkiye'nin son elli yıllık tarihinin bir bölümünü deyim yerindeyse 'büyüteç altına almaya' çalışmaktadır. Reis kitabında, devletin kullandığı bir tetikçinin yaşamöyküsünü anlatırken, bir yandan da ona ve onun gibilere ihtiyaç gösteren tarihsel ortamı ortaya koymaya çalışmıştık. Şimdi de, aynı...
 2. sıradışı ve şık bir patik örneği

  sıradışı ve şık bir patik örneği

  şık patik örnekleri şık patikler patik modelleri en örnekleri en modelleri
 3. konfor budurr

  konfor budurr

  :thanks::thanks:dünyanın en konforlu ucagı karsınızda.... ohhhhhh kebap sohbet muhabbet teknoloji de varrrrrr yol uzun yatın tabiii ohh güzelde bi kahvaltıı :hungry::hungry: hesaba ben karışmam tabi cünkü param yetmezzzz:help::hhh:
 4. Sıradışı bir yöntem soğutarak zayıflama

  Sıradışı bir yöntem soğutarak zayıflama

  soğutarak zayıflama fiyatı hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Alışılagelmişin çok çok dışında bir zayıflama yöntemi ile karşınızdayız bu makalemizde... Meleklermekani.com olarak bu güne dek zayıflama diyetleri önerilerimiz ve diyet listeleri gibi konularımızın yanı sıra sporla zayıflama ve işi kolaya getirmek isteyenler içinde zayıflatan yiyecekler hakkında öneriler sunmuştuk. Ayrıca kilo...

Sayfayı Paylaş