şişle örülen çanta modeli

M

Misafir

Forum Okuru
şişle örülen çanta modeli
şişle örülen şal modelleri şişle örülen şallar çanta modelleri örgü örgü örülmüş
Şiş ile bir taraftan ters diğer taraftan düz örülerek yapılmış. Kenarlarına sacak yapılarak hoş bir görünüm kazanmış.

Pet şişeden şık hediye paketleri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
sert ve şiş karın hamilelik belirtisimi sert ve şiş karın hamilelik belirtisimi
Erkek arkadasimla sürtünmeli bi iliski yasadim ella kullandim adetim 10 gun gecikti ama 3 aydir adet oluyorum normalde 5 gun surerken simdi 2 gun fln suruyo fakat karnim hamileymisim gibi sis ve sert hamile olma ihtimali var mi
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
Sis leke kremi kullananlardan yardım istiyorum bakarmısınız Sis leke kremi kullananlardan yardım istiyorum bakarmısınız
Kızlar yaa yaz geliyor sıcaklarda özellikle burun çevresinde çiller çıkıyo bu sis leke kremi kullanan varsa bilgisi olanlar çillere iyi geliyor mu etkili bir kremmi acaba? Çillerimden çok rahatsız oluyorum acaba bir cilt uzmanına mı görünmeliyim...
Bilmedikleriniz 1
Pratik  çöp şiş  kebabı Pratik çöp şiş kebabı
Bugün ne pişirsem kaygısını her bayan yaşar.Türk mutfağımız geniş olsa da bazen ne pişirmekte kararsız olabiliyoruz.Bazen zamanın yetersizliği ,yorgunluk ve koşuşturmacalar dan ötürü pratik yemeklerden yapmayı tercih ederiz.Ben sizlere çok...
Yemek Tarifleri 0
Pet şişelerden saksı yapmaya ne dersiniz ? Pet şişelerden saksı yapmaya ne dersiniz ?
Sevgili hanımlar yeni bir geri dönüşüm projemizle kaşınızdayız.Bugün kü geri dönüşüm çalışmamız pet şişelerden saksı yapılışı.Pet şişelerden saksıları bahçe ve balkon dekorasyonunuzda kullanabilir,farklı bir tasarım yaratabilirsiniz.Hem kolay...
Genel Hobiler 1
Pet şişeden şık hediye paketleri Pet şişeden şık hediye paketleri
Merhaba hanımlar..Yeni bir geri dönüşüm çalışmasıyla sizlerleyiz.Bu günkü çalışmamış pet şişelerden hediye paketi yapımı.Bu çalışmayla hem evinizin dekorasyonna katkıda bulunacaksınız,hemde sevdiklerinize şık bir hediye sunumunda bulunacaksınız...
Genel Hobiler 0