Etiketler:
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Sismanlamis Ünlüler :)))

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Sismanlamis Ünlüler :)))

amanınn photoshop yine neler yapmış böyle:D:D:Demeğine sağlık canım

3. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
  4. kırçiçeği

kırçiçeği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Sismanlamis Ünlüler :)))

ne oldum değil ne olacağım demeli...

Sismanlamis Ünlüler :))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlüler Ünlü Olmasaydı...

Ünlüler Ünlü Olmasaydı...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yabancı ünlülere benzeyen ünlülerimiz

Yabancı ünlülere benzeyen ünlülerimiz

sanatcılara benzeyenler ünlülere benzeyenler tülin şahin kime benziyor meral kaplan kime benziyor tulin sahin ilk ünlümüz avustralyalı şarkıcı oyuncu holly valance ye benzeyen hepsi grubundan eren ben benzettim ama bilemiyorum tabi işte eren aşağıda gördüğünüzde holly ikinci ünlümüz ziynet sali ziynet sizce kime benziyor dersiniz tabiki jennifer lopeze hemde çok benziyor...
  3. Ünlülerin Eğitim Durumları

Ünlülerin Eğitim Durumları

beyazıt öztürk çağatay ulusoy hangi liseden mezun çağatay ulusoy hangi okulda okuyor okuduğu okullar un okuduğu okullar Ekranlardan tanıdığımız gösteri dünyasının ünlü isimlerinin eğitim durumlarını biliyormusunuz kızlar...Kimi ilkokulu bile bitiremeden çalışma hayatında bulmuş kendini kimi ise Üniversiteyi yurt dışında okumuş...Şimdi bakalım hangi ünlü hangi okulu bitirmiş :tik: Kİbariye...
  4. Ünlülerin Çocukluk Halleri...

Ünlülerin Çocukluk Halleri...

Ünlülerin Çocukluk halleri nasılmış bir bakalım .... bu alttaki kimdir bilin bakalım . . . . . . . . . . . . tabiiiikiii Gülben Ergen:) bunu tahmin edin .... . . . . . .bilemediniz mi??? . . . . . . . .tabiikii Ece Uslu:) ya bu kim ???? Funda Arar:) bunu tanıdınız mı ??? Hülya Koçyiğit Ajda Pekkan Peki bu soldaki kişi??? Ahmet Necdet...
  5. Ünlülerin Dövmelerinden Seçmeler

Ünlülerin Dövmelerinden Seçmeler

dövme dövme Modelleri Dövme seven yada Dövme yaptırmak isteyen meleklerimiz işte tamda yerindesiniz :D:D Dövme yaptırmak biraz cesaret işi aslında şahsen ben dövme seviyorum ama canım pek bi tatlı olduğundan çekiniyorum :D:D ünlüler bu dövme işine pek bir meraklı melekler :D:D sizde dövme yaptırmadan önce ünlülerin dövme modellerine bakmaya ne dersiniz :eller:

Sayfayı Paylaş