Sitemizi nasıl buluyorsunuz?

esena

Aktif Üye
Üye
Sitemizi nasıl buluyorsunuz?
Sitemizi nasıl buluyorsunuz arkadaşlar..Bir bayan sitesi olarak aradıklarınızı bulabildiğiniz bir ortammı..

Cevap: Sitemizi nasıl buluyorsunuz?

mükemmel ötesi sena bu da sorulurmu burası olmasa bn ne edrdim varmı alemde böle kral bayan sitesi böle adminler sitemize laf ettirmem oba göre aşığım bn m.m ya iyiki var burası site deil bnm için artık dostluğun dayanışmanın tek adresi burdan bütün m.m ailsine ve çok sevgili rüyam adminim ve bütün adminlerime derin saydılar sevgilir hörmetler efendim sefioz sizi:D:D:F:D:D:D:D:D:D

öncelikle aradigim her seyi kolaylikla bulabildigim bir site,sonra admin ve mod arkadaslar cok sicak ve samimiler diger sitelerdeki arkadaslar gibi burunlari kaf daginda degiller,bu kisa zamanda hepsini cok sicak buldum,mm benim vazgecilmezlerim arasinda,hepinizi cok seviyorum kizlar

süper ötesi birsey burasi... bence... herkes cana yakin, herkese iyi ilgi var ,,daha ne istiyeyim

çok çok güzel bır sıte bence aradıgım herseyı anında zorlanmadan buluyorum ve ınanın herkes dost canlısı sıteye ılk geldıgım gunden berı kendımı alıkoyamadım sureklı burdayım

Geri