Sivas'ımızın folklorik değerleri.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Değer

Değer

Rüyasında bir şeye değer biçen kimse, bir yakınıyla ilgili karar vermek zorunda kalır.
  2. Selda Bağcan - Sivas'ın Yollarına

Selda Bağcan - Sivas'ın Yollarına

selvi boylum salın da gel bir bakışın ömre bedel ikimizi ayırdılar kör olası zalim kader sivas'ın yollarına çıkayım dağlarına bırak ben beni vuram ölüm gitmez zoruma vayyyy kara saçın dolam dolam boynunda urganın olam eğer başka yar seversen buralarda nasıl duram sivas'ın yollarına çıkayım dağlarına bırak ben beni vuram ölüm gitmez zoruma vayyy
  3. DeĞer

DeĞer

DEĞER (Value) : Bir nesnenin maddi ya da parasal karşılığı, değişim ortamı ya da benzeri bir standarda göre tahmin edilebilen miktar; ayrıca, nesnenin gerçek ya da olması gereken kıymetine, YARARLIK'ına ya da önemine göre göreceli statüsü. Felsefe, hukuk, işletme, matematik, dilbilim, psikolinguistik, resim, müzik, sibernetik, televizyon gibi alanlarda "değer" sözcüğü değişik...
  4. Sivas'ta 'tavşan ateşi' şüphesi

Sivas'ta 'tavşan ateşi' şüphesi

Sivas'ın Suşehri ilçesinde Tularemi (Tavşan Ateşi) şüphesiyle 7 kişi tedavi altına alındı. Alınan bilgiye göre, Aşağı Sarıca köyünde, hastalık belirtileri taşıyan bazı kişiler CÜ Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Servisine kaldırıldı. Yüz kısmında kızarıklık ve şişlik belirtileri görülen aynı köyden H.G, T.Y, Ş.A, M.A. ve E.B'nin yanı sıra isimleri öğrenilemeyen 2 kişinin tedavilerinin...
  5. Kafkas dansı folklorik kıyafetleri

Kafkas dansı folklorik kıyafetleri

kafkas dansı kafkas kıyafetleri dansı kıyafetleri kıyafeti folklor kıyafeti Tüm dünya da ilgiyle izlenen Kafkas dansının folklorik kıyafetlerine yer verdikl bu yazımızda Melek'lerim:)

Sayfayı Paylaş