sivilce çıbanları yüzünden moralim çok bozuk nolur yardım edin :(

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
sivilce çıbanları yüzünden moralim çok bozuk nolur yardım edin :(
merabalar melekler ben 20 yaşımdayim sivilce ve çıban sorunları yaşıyorum dermatoloğa gittim krem verdi krem ismini yasaksa bile yazıcam çünkü yorumlarınızı bekliyorum. Isotrexin jel eritromisin %2 + isotretinoin %0.05 akne tedavisi için.Reçeteyi annem okudu sağolsun çok güzel moral verdi yok iyi gelmez yok izi kalmasın sevmiyorum izli yüzleri arkadaşı saf alkolle bi ilaç kullanmış izleri tamamen geçmiş eczaneye gidip bide saf alkol sorcakmışım sanki sorunlarımız yüz tipimiz her şeyimiz aynı ya onun yaptığını bende yapıcam benim cildim deneme tahtası! sanki ben yüzümün bu halinden çok memnunum! sanki böyle olmalarını ben istedim! destek olması gerekirken bide moral bozuyo! tam benimsemiştim kremi geçicek diye inandırdım kendimi yaptığına bak! bembeyaz olcakmışım beyazlaştırıcı krem sürsem olmazmıymış hacıdan gelmiş bilmem ne? ben esmerim Allah beni böyle yaratmış! annem resmen beni çirkin buluyo bulduğu yetmiyo bide köstek oluyo! kremi kullanan arkadaşlar varsa yorumlarınızı yazarmısınız? iyi ya da kötü. resmen psikolojim bozuldu deprasyona girdim kendimden nefret ettim :( yardım edin nolur :(

sanırım 20li yaşların başında herkeste böyle sorun oluyo bende de var bi ara aynalara küsmüştüm sen gibi arı sokmuş gibi mosmordu sonra kıpkırmızı oldu ama deme öyle deme bak olmaz krem de vermiş usulüne göre kullan accık daha sabret geçer bende kullanıyorum o kremi Allah seni inandırsın bir kurutuyo bir kurutuyo bugün baktım sanki ufalmış izinide geçirdimi benden gıcırı yok :D bide soyuyo zaten ölü derini sen adam akıllı kullan anacığında farkeder zaten, o şundan söylemiş olabilir endikasyonlarında uzun uzun liste halinde yazmıyo ya ondan demiş olabilir ama orda inflamasyonlu ve inflamasyonsuz iltihaplı ve iltihapsız demek annen tabi bunu bilmiyo saydırmış kreme :D bende pazarlamacısıyım sanki niye övüyosam kremi :D takma kafanaaaaa geçeeeeeer mesela benim annemde 20liklerime taktı dişçi ya kendisi ağzımın içinde ne var ne yok biliyo teşhisi de koydu bi diş hekimini afaroz etmediği kaldı töbe estağfurullah bak günaha sokuyo beni bide :D he de geç iki de güldür o zaman onlarda takmıyo sende takma ama :D

Geri