Etiketler:
  1. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

sivilce patlatırken dikkat

Konu, 'Karikatürler' kısmında Hayalet tarafından paylaşıldı.

sivilce patlatan kadın rüyada sivilce patlatmak rüyada patlatma patlatmak görmek patlattığını görmek [​IMG]

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ııııyyyyyyyğğğğğ :zuha:

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    uyyyy bu ne yaaa iyyy midem agzima geldiii

4. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ayyy bu ne yaaa iğrenç ıyyyy ööööö bööööö...........

sivilce patlatırken dikkat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ciltteki yara kasinti ve sivilcelere dikkat

ciltteki yara kasinti ve sivilcelere dikkat

Suadiye Memorial Tıp Merkezi Dermatoloji Bölümünden Uzman Vildan Şengöz, ciltteki yara, kaşıntı ve sivilcelerin dikkate alınması gerektiğini belirterek, "Bunlar Diyabet habercisi olabilir" dedi. Suadiye Memorial Tıp Merkezi Dermatoloji Bölümünden Uz.Dr. Vildan Şengöz, vatandaşları ciddiymiş gibi görünmeyen ama aslında dikkate alınması gereken bazı durumlara karşı uyardı. Diyabetin,...
  2. sivilce

sivilce

Sivilce ve ergenlik sivilcesi de denilen ”Akne” adlı hastalık, yaşamsal önemi olmamakla birlikte estetik açıdan önemli sorunlar yaratmakta, hatta psikolojik bozukluklara da neden olmaktadır. Konu hakkında öncelikle bilinmesi gereken, Akne’nin tedavi edilebilir bir hastalık olduğu ve pek çok tedavi olanağımızın olduğudur. ”Sivilce iyileşmez” önyargısı hastayı umutsuzluğa, hekimi başarısızlığa...
  3. Sivilce

Sivilce

Vücudunda sivilce çıktığını ve bundan su aktığını görmek kurtuluş ve zafere, Vücutta insana zarar vermeyen her türlü ziyadelik nimet ve hayır fazlalığına, Vucuttan çıkan ince kan ve irin mala, Sivilceler, çabuk gelecek ve sevince vesile olacak zenginliğee, Sivilce bacen peşin cezaya delalet eder.Bütün yüzünüzün sivilcelerle kaplı olduğunu gördüyseniz, birtakım sorunlarla ve sıkıntılarla...
  4. Geç Gelen Sivilcelere Dikkat!!

Geç Gelen Sivilcelere Dikkat!!

Özellikle biz bayanların dert yandığı konulardan biridir, akneler.Bu konuda yeterli bilgiye sahip olup doğru davranışı sergilemeliyiz meleklerim; Geç Gelen Sivilcelere Dikkat!! Ergenlik sonrasında aniden ortaya çıkan sivilceler hayli baş ağrıtabiliyor! ‘Geç başlayan akneler’in özellikle kadınların korkulu rüyası olduğuna dikkat çeken Medical Park Bahçelievler Hastanesi Dermatoloji Uzmanı...
  5. sivilce

sivilce

Ben 15 Yaşındayım ama sivilcelerim Çok Buu için bana yardım edermisin ... Yüzüm biraz yaglı hergüün putrasürüyorum ama atkisi yok lütfen yardım edin

Sayfayı Paylaş