1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Siyah-beyaz ikizler

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Almanya'nın başkenti Berlin ender rastlanan doğum olayına sahne oldu. Alman baba Stephen Gerth ile evli Ganalı anne Addo, biri siyahi öteki beyaz ikiz bebek dünyaya getirdi. Aile, Ryan ve Leo adını verdikleri sevimli bebekleriyle uluslararası haber ajanslarına poz verdi.

sabah.com

Siyah-beyaz ikizler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. siyah beyaz dünya..

siyah beyaz dünya..

siyah beyaz dünya haritası dünya haritası siyah beyaz türkiye türkiye
  2. Siyah beyaz takılar

Siyah beyaz takılar

siyah beyaz takılar şık takılar siyah beyaz Siyah kıyafetinizin üzerine konbine edebileceğiniz siyah beyaz takılar burdaa:) Değişikliği seven bayanlar için...
  3. siyah beyaz kombineler

siyah beyaz kombineler

siyah beyaz kombinler siyah beyaz kombineleri bunların hepsi çok sık.ben çok begendim.umarım sizlerde begenırsınız :)
  4. Siyah-Beyaz elbiseler

Siyah-Beyaz elbiseler

İşte en zıt en güzel iki renk kızlar siyah ve beyaz süper iki renk birarada olunca.
  5. Siyah Beyaz Kombinler 2016

Siyah Beyaz Kombinler 2016

Birbirine iki zıt renk ve birbirine en çok yakışan yine aynı iki zıt renk... Siyah beyaz renkten sizlere bahsediyorum hanımlar.. Biri asil ve zerafetin simgesi siyah, diğeri saflığın ve temizliğin simgesi olan beyaz... Yıllardır yazlık, kışlık ve mevsimlik giyim modellerin de asla trendlerden düşmeyen ve hemen ehmen her marka ve giyim firmasının koleksiyonların da yerini alan siyah beyaz...

Sayfayı Paylaş