Siyah saçın üzerine hangi renk tutar

Z

ZehraSultan cxvxc

Forum Okuru
Siyah saçın üzerine hangi renk tutar
Siyah saçın üzerine hangi renk boya tutar renk açısız olmadan

mrh kızlar

Saçlarım simsiyah ve saçlarımı boyatmak istiyorum artık bir farklılık yapma zamanı geldi gibi çünkü daha önce asla saçlarımı boyatmadımbir kına yakma hadisesinden sonra asla saçlarımı boyamadım aslında saç boyama hakkında çok bilgi de yok ama saçlarımı açmadan kullanabileceğim saç renkleri var mı acaba tecrübeli kızlar yardım lütfen

Selam Zehra Sultan

Aslında sana bir şey tavsiye edeceğim bence boyama doğal kalsın :) diyeceğim ama hangimiz boyamadık ki değil mi. Siyah saçlı isen renk açmadan başka açık renklere geçemezsin ve geçmede bence çünkü simsiyah saçtan sarı bir saça geçme önce koyu kahve sonra açık kahve ve diyer açık tonlar ve 6 ay sora sarı tonlara geç ve sarı saça direk geçiş yapma bence hem psikolojin belki bozulur uyu sağlayamazsın bir de sarı saçlar ömakyaj ister makyaj yapan biri değilsen iyi düşün bence yani kısaca siyah saçlar önce renk açmadan koyu kahveye geçebilirler daha sonra giderek açık tonlara geçmeleri daha uygun olr ve renk açmaya gerek kalmaz ve saçlarınız da boşyere yıpranmaz.

Geri