sizce kaybetmek mi?Yoksa kaybettiğini kabullenmek mi zor???

canımm benimm inşallah sen yanımdasın ya gamselimmm o yetiyo bana bide benim için üzülme sen çünkü ben senin mutlu olmanı istiyorum artık...

ahh güzell arkadaşım benimm senin için üzüleceksem eger razıyım benn üzülmeye sana herşey degerr...bendee seninn cookk ama cookk mutlu olmanı istiyorum...mutluluk yagmurunda şemsiyesiz kalmanı istiyorumm kimsee senin tırnagınn olamaz alsınn cocuklarını başlarına calsınlar döktüğün yaşa kurban olurum ben seninn balım....
kendine ccookkk amaa cookk ii bakk ...benim içinn ltfnn...

canımmm gamselimm inan hislerimiz o kadar karşılıklı ki ama yinede sen hep mutlu ol.seni çooook seviyorumm içime koymak istiyorum seni walla iyi ki varsın yine de şanslıyım ben senin gibi bi dostum oldu elimden geleni yapıcam canımm artık bende kabullendim gamzemm bitti vazgeçtim bende....

ahhh benim altın yüreklimm ... inci degerindekii güzell dosttumm kıyamam sana benn elimden yüreğinin acısını gecirmek için bişeyy gelmiyorr yaa bu benii kahretiyorr ...keşke senin için bişeyler yapsam ve güzell yüzünüü birazcıkk güldürebilsem...gececek hayatım bunlarda gececekk yeniden eski sen olcaksınn... sana vazgecme demeyii cokk isterdimm ama diyemiyorum ne yazık kii... ne zaman istersen hep burda olcagımm ve ne zaman istersen aglayabileceğin bir omuzz hep olcakk bende... güçlüsünn acına ragmen güçlüsünn ve sen bunlarıı geride bırakıppp mutlu olcaksınn buna kalpten inanıyorumm....sen herşeyin en güzelinii hakediyorsunn ...

canımm benimm seninle konuşmak yazılarını okumak bile yetiyo bana sen yanımdasın ya daha napıcaksın gamzemm seni tanıdığım için çok şanslı hissediyom kendimi sen herşeyin en iyisini hakediyosun inş gökhan en kısa zamanda farkına varır ve seni daha fazla üzmez inşallah şuan hiç bi umudum yok herşeyimi kaybettim onunla beraber

konuyu daha yeni okudum kaybetmeyi kabullenmek büyük cesarettir sende onu başarmışsın tbrkler. hiç kimse için kendini üzmeye değmez çünkü hiç kimse senden değerli değildir bunu sakın unutma karşında kocaman güzel bi hayat var rabbim inşlh sana mutluluk verir hiç bir zaman keşkelerin olmaz
meleğim...

ahh bitanem benimm herşey gececek inan yaran daha cok yeni ama zaman onu sarıpp tamir edecek ve yenidenn mutlu olcaksınn...ve bundan sonrada sana hakettiğin degeri verecek cıkacak karşına inan bana gececek bunlar....bitanemm herşey yoluna girecek ....başta herşey zor olcak cokk acıyacak o altın yüreğin yanacaksın cokk hemdee ama gececkk ...herşey gececek...

canımm çok sağoll haklısın inşallah dediğin gibi olur.Allah hiçkimseyi bu duruma düşürmesin

inşallah canım gamzemm inşallah senin içinde öyle olur