1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

sizin için:):)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

sizin için taaaaa kuzey kutbuna gidip penguvenleri eğittimm:D:D
    adrese girin adınızı TÜRKÇE karakterler kullanarak yazın bakın neler yapıyorlar penguvenlerimm:):):)

The penguin show

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: sizin için:):)

yerim seni çok tatlı :D

sizin için:):) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sizin için ne derlerdi?

Sizin için ne derlerdi?

Arkadaşlarınız toplanmışlar... En yakın arkadaşlarınız hatta kankiniz falan... Oturmuşlar konuşuyorlar. Ne diyorlar sizin hakkınızda?
  2. Eşiniz Sizin için nedir?

Eşiniz Sizin için nedir?

hanımlar eşiniz sice ne şöyle bi düşünün bakim bende bi düşüneyim söylicem...................:) Kadınlar için * Esiniz sayesinde dosta düsmana sizi de begenen, isteyen (üstelik nikâhina alacak kadar) biri oldugunu gösterdiniz en sonunda. * Belki yillarca ugrasip didinseniz de elde edemeyeceginiz bir statüye nikâh cüzdaniyla bir anda kavusuverdiniz. * Bozulan musluk, sallanan sandalye...
  3. hangisi sizin için

hangisi sizin için

hangi erkeklerden hoşlandiğinizi sorayım kızlar ben benimle ortak kararlar almak isteyece beni kollayacak ama sert olmayacak bir esim olsun isteriimm:hıms:
  4. Komikler sizler için....

Komikler sizler için....

Bu alttaki arkadaş sanırımyolunu kaybetmiş hahaha Bu çocuğa da vuvuzellanın neye yaradığını öğretmemişler hahaha Özenen ördek hahaha Köpeği evlatlık eden tavık hahaha Amaç yanlış olmuş :D:D Fedakar koca :D:D
  5. İçiniz fesat sizin :D:D

İçiniz fesat sizin :D:D

2 bebek battaniyelerin altında oturuyormuş biri diğerine sormuş; - Sen erkek bebek misin kız bebek mi ? …Öteki ; - Bilmiyorum, nasıl anlarız ki ? Diğeri ; - Ben biliyorum akıllım demiş ve Ötekinin battaniyesinin altına kafasını sokuvermiş 2-3 saniye sonra kafasını dışarı çıkarmış ve gülümsemiş. - Sen kız bebeksin bende erkek Öteki; - Ama nereden anladın? -Çok kolay akıllım senin...

Sayfayı Paylaş