Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Sofralarda taze ekmek kokusu

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Sofralarda taze ekmek kokusu < Konu Resmi..>
  Hasırdan yapılan sade bir sepet veya metal çerçeveli modern bir ekmeklik. Birbirinden şık ekmeklikler arasından sofranıza yakışan bir model seçebilirsiniz.

  Şık bir sofra hazırladınız. Tabaklardan bardaklara, çatal bıçaklardan peçetelere her şey tam takım. Leziz yemeklerle donatılmış bir sofranın olmazsa olmazlarından biri, şüphesiz taptaze ve çıtır çıtır ekmek dilimleri. Tabii sofra şık olunca ekmeklerin sunumu da ayrı bir önem taşıyor. Bunun için dekoratif ürünler sunan firmalarda, farklı yemek takımlarına uygun ekmek sepetleri bulunuyor. Klasik hasır örgülü modellerin yanı sıra metal çerçeveli ekmek sepetleri bunlar arasında.

  < Konu Resmi..>
  Porselen süslemeli modeller
  Pabetland mağazalarında her sofraya uygun ekmek sepeti modelleri var. Üzeri porselen süslemeli veya porselen saplı hasır ekmeklikler, farklı bir model arayanlar için ideal. Fiyatları da 10 ve 16 YTL.

  < Konu Resmi..>
  Sofraya gelen yaz esintisi

  Bahar aylarına uygun, rengârenk çiçek desenli bir ekmek sepetine ne dersiniz? Tepe Home mağazalarının yeni sezon mutfak aksesuarları arasındaki bu modeli çok şık. Yaz esintileri taşıyan bu modelin fiyatı henüz belli değil.

   
Sofralarda taze ekmek kokusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ekmek...

  Ekmek...

  rüyada birine su vermek rüyada bayat ekmek görmek ölüye su vermek ölüye yemek para Taze, yuşak yahut sıcak ekmek zahmetsiz helal kazanca ve bol nimete, Katıksız ekmek yemek garip yaşamaya ve yalnız ölmeye, Aşırı sıcak ekmek yemek gam ve kedere, Esmer ekmek yahut mısır ekmeği geçim sıkıntısıyla beraber dinde kurtuluşa, Pide ve yufka yemmek bol rızka yahut kısa ömre, Arpa ekmeği takva ve...
 2. Sofra

  Sofra

  Nimete, davete icabet etmeye, refah ve mutlulğa, cömert kimseye, Sofra bezi büyük bir ülkeye yolculuk yapmaya, bu yolculuktan feyiz ve bereket meydana gelmesine yahut genişliğe ve rahatlığa delalet eder.Rüyasında sofra gören, sevinecek ve neşelenecek demektir. Sofra bezi büyük bir sefere, yolculuğa, rahata işarettir. Rüyada sofra görmek, sevinmek ve mutlu olmak anlamındadır. Sofra bezi görmek...
 3. Harika Sofralar

  Harika Sofralar

  harika sofralar
 4. tarladan soframıza ekmek

  tarladan soframıza ekmek

  Ekmeğin hikayesi ekmeğin öyküsü.Sofralarmızın baştacı olmazsa olmazımız ekmek bazen çorbanın içinde bazen tost makinesinde heryerde hep ekmek daha pişerken canımız çeker mis gibi kokusu yayılır fırından çıkınca sıcak sıcak başkadır tadı hele birde üzerine tereyağı sürünce sıcak ekmeğin yemeye doyamayız(yazarken bile canım çekti) bu yazımızda aşama aşama tarladan soframıza ekmeğin hikayesini...
 5. Yaz sofraları

  Yaz sofraları

  sofra dekorasyonu Bahçede sofra örnekleri İnsanın bu yaz sıcağında birşey yiyesi gelmiyor. en iyi yiyebildiğim cacık, semizotu salatası, karpuz ve peynir:) ama bu mis gibi yemyeşil bahçe sofralarını görünce iştahım açıldıbirden:)

Sayfayı Paylaş