Şok Haber! Leyla ile Mecnun dizisinde dayak skandalı

M

Misafir

Forum Okuru
Şok Haber! Leyla ile Mecnun dizisinde dayak skandalı
lelya ile mecnun dizisi ushan çakır ezgi asaroğlu dayak olayı fotoları haberleri burada arkadaşlar. TRT 1 dizilerinden Leyla ile Mecnun dizisi dayak olayı ile skandal yaptı Melek'lerim. Leyla ile Mecnun dizisi oyuncularından Ushan Çakır Ezgi Asaroğlu dayak haberleriyle magazin dünyasında bomba etkisi yarattı Melek'lerim. Dizi setinde Leyla ile Mecnun dizi oyuncularından Ushan Çakır, rol arkadaşı Ezgi Asaroğlu'nu dövdü ve saçlarından tutarak yerlerde sürüdü, Ezgi Asaroğlu dayak yediğine dair rapor aldı. Ben haberi tam okumadım ama okuduklarımdan şok oldum Melek'lerim. Aralarında ne geçmiş olsada, topluma mal olmuş bir kişinin örnek tavırlar srgilemek yerine kadına şiddet uygulaması ciddi anlamda nahoş ve içler acıtan şok etkisi yaratan bir tavır:S

Leyla ile Mecnun dizisi dayak haberi!

leyla-2bf.jpg


“Leyla ile Mecnun” dizisinin setinde, oyuncu Ushan Çakır, rol arkadaşı Ezgi Asaroğlu’nun boğazını sıktı, saçlarından sürükledi.

TRT 1’de yayınlanan “Leyla ile Mecnun”un setinde geçtiğimiz gün dayak skandalı yaşandı. Dizide ‘Arda’ karakterini canlandıran Ushan Çakır, ‘Leyla’ rolündeki Ezgi Asaroğlu’yla tartıştı, ardından da boğazını sıktı ve saçlarından sürükledi. Kavga sırasında kafasını kaldırıma çarpan genç kız, darp raporu aldı. Ushan Çakır’ın aynı dizide rol alan Beste Bereket’in sevgilisi olduğu ve kavganın da Asaroğlu’nun, Bereket’e Çakır hakkında bir şeyler söylemesinden kaynaklandığı iddia edildi.

Gereken yapılacak

Dizinin yapımcılığını üstlenen Eflatun Film, olayla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Ezgi Asaroğlu ve Ushan Çakır arasında yaşanan tatsız olaylar tarafların özel hayatları ile ilgili konulardan kaynaklanmıştır. Bizim setlerimizde insanlar birbirlerine özen gösterir, sever ve saygı duyar. Eflatun Film, yaşanan bu menfur olayla ilgili gerekeni yapacaktır.”

Alınan bilgiye göre, Beste Bereket ve Ushan Çakır’ın dizideki görevlerine yapım şirketince son verildi.
 
Üst