1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Şok telefon kaydı bürokratı yedi

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Doğan Grubu'ndan Soner Gedik ile yaptığı telefon görüşmesi internete düşen Gelir İdaresi Başkanı Ulusoy'un bileti kesildi. Gelirler İdaresi Başkanı Mehmet Akif Ulusoy'un yerine Mehmet Kilci atandı.
  Doğan Yayın Holding’e kesilen 1 trilyonluk vergi cezası sonrasında, Holding Başkan Yardımcısı Soner Gedik ile yaptığı indirim pazarlığı internete düşünce Ulusoy eleştirilerin odağı olmuştu.

  Ulusoy'ya ilgili gelişmede Doğan Holding Başkan yardımcısı Soner Gedik ile görüşme kayıtlarının ortaya çıkmasının yarattığı rahatsızlığın etkili olduğu belirtiliyor.
  KKTC'YE GÖREVLENDİRİLECEK İDDİASI

  Öte yandan, Ulusoy'un KKTC'de bir göreve atanmasına ilişkin kararnamenin de Başbakanlık’ta imzaya açıldığı iddia ediliyor.


  Doğan Yayın Holding'e kesilen yaklaşık 1 milyon TL'lik vergi cezasıyla ilgili, holdingin başkan yardımcısı Soner Gedik ile yaptığı görüşme ortam dinlemesiyle internete düşmüştü.
  Ses kaydında, ikilinin gruba kesilen cezanın miktarını düşük bir rakama indirmek için karşılıklı olarak anlaştıkları yönünde bir konuşma yer alıyordu.


   
Şok telefon kaydı bürokratı yedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Rüşvet Almayan Bürokrattan İbretlik

  Rüşvet Almayan Bürokrattan İbretlik

  Botaş’taki ’Mavi Hat’ operasyonu iddianamesi rüşvet alan bürokrat örnekleriyle doluyken, savcı ilginç bir ayrıntıya da yer verdi. Botaş Finans ve Muhasebe Daire Başkanı İsmail Çeşmeci’nin rüşvet zarfını iade etmesi, takım elbiseyi geri göndermesi, iddianameye ’ibret belgesi’ gibi girdi. BOTAŞ Finans ve Muhasebe Daire Başkanı İsmail Çeşmeci’nin, diğer üst düzey bürokratların tersine...
 2. 150 bin kişiye telefon şoku

  150 bin kişiye telefon şoku

  İstanbul'da, çökertilen bir şebekenin ofisinde 150 bin kimlik fotokopisi ve 15 bin telefon hattı bulundu. Zeytinburnu’nda başkalarının kimlik fotokopileriyle çok sayıda kontörlü cep telefonu hattı alarak internet üzerinden "parça kontör" sattıkları ve vergi usulsüzlüğü yaptıkları ileri sürülen 3 kişi gözaltına alındı. Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, daha önce...
 3. Şok...Şok...Şok...Şok

  Şok...Şok...Şok...Şok

  Kızlar başlığı görünce eminim ne kadar şaşırtıcı birşey olduğunu anlayabilmişsinizdir.Açıklama yapmak istemiyorum lütfen sadece resimlere bakın:S:S:S * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * size ŞOK olduğunu söylemiştim:piha::piha::piha:
 4. Yedi..

  Yedi..

  dünyada varsayılan 7 kapı bunlari biliyormuydunuz, sayilar, yedi, nefsin mertebeleri, bakmadan gecmeyin, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Hafta 7 gün, Gökkuşağı 7 renk, Dünyanın 7 Harikası kabul görmüş, Soyumuz 7 göbek, Dünyada varsayılır 7 kapı, Büyük Ayı 7 yıldız'lı, İnsan 7 çakralı, Nota sayısı 7, İslam dininine göre Kainat 7 safhada yaratıldı, Kabe'nin...
 5. Telefonla görüşme mesaj içerikleri kaydı ortaya çıkarmı?

  Telefonla görüşme mesaj içerikleri kaydı ortaya çıkarmı?

  telefonla kiminle görüştüğün ortaya çıkarmı,telefon kayıtları mahkemede delil olarak istenirmi,telefondaki mesajlar mahkemede delil olarak kullanılırmı,telefon kayıtları ortaya çıkarmı,cep telefonu sinyalleri,boşanma süresinde telefon kayıtları delil niteliği taşırmı hakkında bilgiler Madde 12- Bir suç dolayısıyla yapılan soruşturma ve kovuşturmada, suç işlendiğine ilişkin kuvvetli şüphe...

Sayfayı Paylaş