Sokak Modası (kızlar bayılacaksınız (= ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar bunlara bayılacaksınız

kızlar bunlara bayılacaksınız

kıyafet gayet uyumlu değil mi?ama bilezikler kıyafeti sanki biraz kadınsı gösteriyor gibi...ve ayakkabılar topuksuz babet olsa sanki birazdaha iyi olur... muhteşem değil mi...tavsiyem canlı renkleri ve siyahı bolca tutmanız...bu kıyafetler evde ve turistik rahat giyinen insanların yaşadığı iklimi sıcak yerlerde de giyilir... bu kıyafetler sanki kendine güvenen ve kendini çok önemli hisseden...
  2. Sokak modası

Sokak modası

Meleklerim modayı takip ettik.Nelerin bize uygun olduğunu gördük.Buraya kadar tamam.Peki sokağa bu modayı taşıdık mı? Bakın burda modayı sokağa taşıyanlar taşımayanlar kendi modasını oluşturanlar moda bana göre değil deyip kendini aşanlar.Bakalım sizin tarzınız hangisi??...
  3. Genç Kız Odalarına Bayılacaksınız!

Genç Kız Odalarına Bayılacaksınız!

2011 - 2012 genç kız odası tasarımlarının hepsi birbirinden güzel. Ben konuyu açarken hepsine bayıldım.. Umarım sizlerde beğenirsiniz.
  4. 2011 Erkek sokak modası

2011 Erkek sokak modası

2011 erkek yaz modası erkek giyim sokak modası 2011 yaz erkek sokak modası, 2011 erkek modası burada arkadaşlar. Bir kadın sitesi olarak, siz Melek'lerimizin eşleri - erkek arkadaşları için ve bizi ziyaret eden beyfendi misafirlerimiz için yılın erkek sokak modasından modelleri sunuyoruz :)

Sayfayı Paylaş